امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
چند ترفند ساده عکاسی که باید بدانید          تعدادی طرح آبی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب افتتاح می‌شود          صالحی خطاب به اروپا: اگر اعتماد از بین برود همه بازی را می‌بازند          مهندسان سیگنال‌های مغز را به‌صورت مستقیم به گفتار تبدیل کردند          تداوم شکنجه و آزار و اذیت جنسی در بازداشتگاه‌های سعودی          دولت در لبه پرتگاه          فارس من| مظلومی: قندیل‌های داخل تونل گدوک سوادکوه پاک‌سازی شد          تولید کشاورزی از ۲۶ میلیون تن اول انقلاب به ۱۲۲ میلیون تن رسید          گشودن پرچم چهل متری ایران به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب          گلایه‌های استاد دانشگاه آمریکا از سیستم آموزش عالی          یمن؛ از شلیک موشک بالستیک تا عملیات ناکام ائتلاف متجاوز در نجران          بستری شدن پیرغلامی که دهه ۶۰ در حضور امام خمینی (ره) نوحه‌ خواند+ فیلم         
ارتش یمن از تسلیحات بازدارنده علیه ناقضان توافق صلح استفاده خواهد کرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به کسانی که به دنبال نقض توافق‌های صلح در این کشور هستند، هشدار داد.


سرتیپ ستاد «محمد ناصر العاطفی»، وزیر دفاع یمن شنبه (ششم بهمن) گفت که تسلیحات بازدارنده‌ای که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در اختیار دارند، علیه کسانی که توافق‌های صلح را نقض می‌کنند، استفاده خواهد شد؛ توافق‌هایی که مردم یمن برای پایان دادن به تجاوز اشغالگران و محاصره یمن و تحقق صلح در این کشور، به آن‌ها چشم امید دارند. او طی مراسم آغاز سال آموزش رزمی و عملیاتی و آمادگی معنوی نیروهای یمن گفت که برگزاری این مراسم در راستای اجرای رهنمودهای «مهدی المشّاط»، رئیس شورای عالی سیاسی یمن تحت عنوان شعار «قداست تعلق خاطر نیروهای مسلح و شرافت دفاع از وطن» برگزاری می‌شود.


وزیر دفاع یمن بر اهمیت فرآیند آموزش و آماده‌سازی نیروهای ارتش و مسلح این کشور با هدف ایجاد نیروهای مقاوم و حرف‌ای که اعتماد به نفس دارند، تأکید کرد. سرتیپ ستاد العاطفی گفت: «ائتلاف متجاوز سعودی به زودی مجبور خواهد شد با خفت سرزمین‌های مطهر یمن ما را ترک کند».


وزیر دفاع از یمن دستاوردها و پیروزی‌های بزرگی که نیروهای مسلح یمن و کمیته‌های مردمی این کشور در جبهه‌های مختلف مقابله با متجاوزان و فداکاری‌های آن‌ها را ستود و از آن‌ها تقدیر و تشکر کرد. انتهای پیام/.