امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          از «براق» تا «طوفان»؛ خودروهای زرهی که در ایران ساخته شدند          کشف مواد مخدر شیشه از داخل شارژر موبایل          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          بیسو T3 / تی 3؛ مشخصات فنی، قیمت و هر چه درباره آن باید بدانید          اقتصاد گیگ چگونه موجب افزایش تنوع کار می‌شود؟          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          رندرهای جذاب از کامیون آلفارومئو منتشر شد          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          راهنمای خرید چادر مسافرتی          PCIe 4.0 در تراشه‌های آینده‌ی AMD و سهم Asmedia در طراحی آن         
ارتش یمن از تسلیحات بازدارنده علیه ناقضان توافق صلح استفاده خواهد کرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به کسانی که به دنبال نقض توافق‌های صلح در این کشور هستند، هشدار داد.


سرتیپ ستاد «محمد ناصر العاطفی»، وزیر دفاع یمن شنبه (ششم بهمن) گفت که تسلیحات بازدارنده‌ای که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در اختیار دارند، علیه کسانی که توافق‌های صلح را نقض می‌کنند، استفاده خواهد شد؛ توافق‌هایی که مردم یمن برای پایان دادن به تجاوز اشغالگران و محاصره یمن و تحقق صلح در این کشور، به آن‌ها چشم امید دارند. او طی مراسم آغاز سال آموزش رزمی و عملیاتی و آمادگی معنوی نیروهای یمن گفت که برگزاری این مراسم در راستای اجرای رهنمودهای «مهدی المشّاط»، رئیس شورای عالی سیاسی یمن تحت عنوان شعار «قداست تعلق خاطر نیروهای مسلح و شرافت دفاع از وطن» برگزاری می‌شود.


وزیر دفاع یمن بر اهمیت فرآیند آموزش و آماده‌سازی نیروهای ارتش و مسلح این کشور با هدف ایجاد نیروهای مقاوم و حرف‌ای که اعتماد به نفس دارند، تأکید کرد. سرتیپ ستاد العاطفی گفت: «ائتلاف متجاوز سعودی به زودی مجبور خواهد شد با خفت سرزمین‌های مطهر یمن ما را ترک کند».


وزیر دفاع از یمن دستاوردها و پیروزی‌های بزرگی که نیروهای مسلح یمن و کمیته‌های مردمی این کشور در جبهه‌های مختلف مقابله با متجاوزان و فداکاری‌های آن‌ها را ستود و از آن‌ها تقدیر و تشکر کرد. انتهای پیام/.