امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
گشودن پرچم چهل متری ایران به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب          فضایی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های خارجی به‌دنبال ناامید کردن مردم است          تامین سرمایه در گردش تولید تا ۲۰ میلیارد تومان/پرداخت ۷۵ درصد منابع اشتغال روستایی          نگرانی از گرمای بی سابقه قطب شمال          کارگردان «روز عقیم»: با نظارت کامل بر تئاتر مخالفم/ ارزشیابی کار بی‌فایده‌ای است          مذاکره مخابرات برای قانونی کردن دوباره دریافت آبونمان از تلفن ثابت          هشدار در مورد افزایش سیارک های دور زمین          پالرمو، مجازات یا پاداش به غربی ها ؟          راهنمای تحصیل در خارج از کشور (قسمت پنجم: تافل)          PCIe 4.0 در تراشه‌های آینده‌ی AMD و سهم Asmedia در طراحی آن          نصب تراشه الکترونیکی بر روی کانتینرها در هفته‌های آتی/ قاچاق کالا در گمرک را 100 درصد رد می‌کنیم          آموزش طراحی تجربه‌ی کاربری؛ قسمت ششم: تحقیقات کاربر         
شهدای حادثه تروریستی سربندر تشییع شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، مراسم تشییع پیکر پاک دو شهید حافظ امنیت صبح امروز با حضور جمع زیادی از مردم شهیدپرور سربندر برگزار شد.


  سرباز وظیفه محمدرضا رفیعی و ستوان یکم اله‌نظر صفری ساعت 12 و 30 دقیقه بامداد شنبه ششم بهمن ماه در حال گشت زنی در سربندر بودند که مورد حمله مسلحانه قرار گرفتند. بنا بر گفته معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان گروه تروریستی و تجزیه‌طلب «حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز» مسؤولیت حمله مسلحانه به خودروی نیروی انتظامی در بندر امام خمینی را بر عهده گرفته است.


همچنین فرمانده انتظامی خوزستان گفته است عاملان شهادت 2 مامور انتظامی استان خوزستان که در ماهشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند شناسائی و به زودی دستگیر می‌شوند. بامداد شنبه هفته جاری افرادی ناشناس در یکی از بلوارهای شهرستان بندرامام، خودروی گشت کلانتری 13 این شهرستان را با سلاح کلاشینکف مورد هدف قرار دادند.


این حادثه حدود ساعت 35 دقیقه بامداد رخ داد و در پی آن یک مأمور وظیفه به نام محمد رضا رفیعی نسب در همان محل به شهادت رسید و ستوان‌یکم الله نظر صفری نیز پس از انتقال به بیمارستان حاج معرفی ماهشهر، به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد. انتهای پیام/م.