امروز جمعه ، ۱۳۹۸/۰۳/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

ثبت نام سریع ایران خودرو و سایپا

پروکسی تلگرام

آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)          با آداب و رسوم مردم امارات متحده عربی آشنا شوید          تصاویر جدید گلکسی S10e سامسونگ فاش شد          بررسی آنر 10          جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          بیسو T3 / تی 3؛ مشخصات فنی، قیمت و هر چه درباره آن باید بدانید          نگاهی جامع به مشخصات پردازنده‌ Xeon W-3175X اینتل؛ هیولای سرورها          بررسی ویدیویی macOS Mojave          ادامه فشارها بر هواوی؛ کشورهای اروپایی نیز روابط تجاری را با هواوی قطع می‌کنند          وانت فورد سوپر دیوتی ۲۰۲۰ رونمایی شد          کاهش تولید بی‌سابقه در صنعت خودروسازی ایران          معرفی ۱۰ یوتیوبر پر درآمد سال ۲۰۱۸         
نگرانی برای مهاجرت دانشجویان نداریم

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، منصور غلامی وزیر علوم در حاشیه اختتامیه دهمین جشنواره فارابی در جمع خبرنگاران گفت: برای انجام فعالیت‌های علمی و ساماندهی به برنامه نخبگان خوشه‌های علمی در دانشگاه ها ایجاد شده اند.


وزیر علوم گفت: خوشه‌های علمی دانشگاهی برای حل مسائل و مشکلات کشور و بهره‌گرفتن از نظرات اساتید نخبگان ایجاد شده‌اند، باید از دیدگاه‌های اساتید در راستای حل مشکلات کشور و به دست آوردن راه‌حل‌های علمی استفاده کنیم. وی گفت: داستان رفتن و مهاجرت دانشجویان به کشورهای خارجی جدید نیست اما با توجه به اینکه اشتغال آن‌ها در کشور کم شده است، تصمیم به مهاجرت می‌گیرند که باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد.


وزیر علوم ادامه داد: رفتن دانشجویان به کشورهای خارجی دست وزارت علوم نیست و بخش عمده آن به سایر نهادهای کشور مرتبط است اما در حال حاضر این موضوع کم شده است و در مقاطع مختلف دکتری و کارشناسی ارشد دانشجویان خوبی داریم. غلامی درباره مقام ایران در میان کشورهایی که دانشجو به خارج می‌فرستند، اظهار داشت: ایران رتبه متعادلی را در میان کشورهای مهاجرت کننده دانشجو دارد و از این بابت نگرانی نداریم.


ادامه دارد..


..