امروز چهارشنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۴

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

اقتصاد گیگ چگونه موجب افزایش تنوع کار می‌شود؟          پروژه‌ های عکاسی: حیوانات غول پیکر          راهنمای خرید چادر مسافرتی          تجلیل از ۳۶ برگزیده حوزه علوم انسانی در دهمین جشنواره فارابی          راهنمای تحصیل در خارج از کشور (قسمت پنجم: تافل)          ادامه فشارها بر هواوی؛ کشورهای اروپایی نیز روابط تجاری را با هواوی قطع می‌کنند          معرفی ۱۰ یوتیوبر پر درآمد سال ۲۰۱۸          بررسی آنر 10          کاهش تولید بی‌سابقه در صنعت خودروسازی ایران          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          چند ترفند ساده عکاسی که باید بدانید          بررسی میت 20 پرو هواوی         
گشودن پرچم چهل متری ایران به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با هماهنگی کمیته مسئولیت‌های اجتماعی و بازی جوانمردانه پرچم بزرگ ایران بر فراز دستان هواداران تیم ملی در مقابل ورزشگاه های محل برگزاری بازی‌های ایران در جام ملت های آسیا به اهتزاز در آمد.


 نمایش این پرچم همچنین توجه رسانه های خارجی حاضر در این رقابت ها را نیز به خود معطوف ساخت. غلامحسین زمان آبادی مشاور فدراسیون فوتبال در امور مسئولیت های اجتماعی و بازی جوانمردانه در این خصوص گفت: حضور انبوه تماشاگران و حامیان تیم ملی از ساعت ها قبل در مقابل استادیوم جهت حمایت از تیم ملی مقابل چین فرصت مناسبی بود تا بخش مهمی از برنامه های فرهنگی در آستانه دهه مبارک فجر انجام گردد.


در این فرصت مغتنم یک پرچم بزرگ از جمهوری اسلامی ایران به مساحت چهل متر مربع به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با همکاری سرگروه مشوقین بر فراز دستان هم وطنان ایرانی و حامیان تیم ملی فوتبال به اهتزاز در آمد و با حرکت و همراهی جمع قابل توجهی از هموطنان در مبادی ورودی استادیوم ها صحنه های باشکوهی خلق کرد. انتهای پیام/.