امروز جمعه ، ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

نگرانی از گرمای بی سابقه قطب شمال          کاهش تولید بی‌سابقه در صنعت خودروسازی ایران          آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          بررسی مک بوک پرو 13 اینچی اپل مدل 2018          هشدار در مورد افزایش سیارک های دور زمین          بررسی آنر 10          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          بررسی ویدیویی macOS Mojave         
تعدادی طرح آبی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب افتتاح می‌شود

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، رضا اردکانیان وزیر نیرو در نشست علنی امروز یکشنبه (7 بهمن ماه 97) پارلمان، در جریان سوال پورحسین شقلان نماینده مردم پارس‌آباد در مجلس در خصوص نحوه هزینه‌کرد منابع تخصیص یافته از صندوق توسعه ملی و حفظ حقابه‌داران اظهار داشت: اقدامات راهبردی در زمینه حفظ حقوق حقابه ایران تا کنون صورت گرفته است.


وی افزود: در همین زمینه تعدادی طرح آبی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح می‌شود. وزیر ادامه داد: در خصوص موضوع حقابه هم کارگروهی در وزارت نیرو فعال کردیم که مستندات و مدارک لازم در حال بررسی است.


وی در ادامه سخنانش به بازدید از مناطق دارای حقابه اشاره کرد و گفت: پس از بازدید از منطقه پارس‌آباد برای حقابه آن و همچنین سایر مناطقی که موضوع حقابه در آن مطرح است به پیشرفت‌های خوبی نائل شدیم. اردکانیان بر همین اساس اضافه کرد: در وزارت نیرو ضمن نظارت کامل مسئولیت اجرای عادلانه حقابه را برای حفظ حقوق حقابه‌داران در حوزه‌های آبریز در اولویت قرار داده است.


ادامه دارد..


.