امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
اصطلاحاتی که فقط سربازها می‌دانند!          چالش ۱۰ ساله با پرتغییرترین چهره‌های اخیر انقلاب          خودکفایی۸۵درصدی در تامین پروتئین کشور/خاویار گیاهی در شمال کشت می‌شود          ادامه فشارها بر هواوی؛ کشورهای اروپایی نیز روابط تجاری را با هواوی قطع می‌کنند          Voyager برنامه‌ای که کارگزار ارزهای دیجیتال است          اسپیس ایکس آزمایش موتورهای جدید رپتور برای راکت استارشیپ انجام داد          هدیه ویژه رونالدو به دختر ایرانی+ تصاویر و فیلم          مسئول کُرد: بین سوریه و ترکیه قطعا حکومت سوریه را انتخاب می‌کنیم          دولت در لبه پرتگاه          زیباترین کاشی کاری های جهان را در این مکان ها به تماشا بنشینید          با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          تعیین تکلیف ۲۲۴۹ واحد پارکینگ در ۶۳۴ پلاک ثبتی         
 بارش باران و برف استان زنجان را فرا می‌گیرد

حسین سلطانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان از ورود سامانه بارشی به استان خبر داد و اظهار کرد: این سامانه بارشی از امشب فعال خواهد شد.


کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان به آغاز بارش‌ها از امشب اشاره و تصریح کرد: بارش‌های ناشی از آغاز فعالیت سامانه بارشی طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ادامه می‌یابد. وی به بالا بودن دمای استان زنجان اشاره کرد و گفت: همین بالا بودن دمای کمینه موجب خواهد شد بارش‌های پیش‌بینی شده برای استان طی برای روز دوشنبه به صورت باران باشد.


سلطانی از احتمال وقوع کولاک در گردنه‌ها و محورهای کوهستانی استان طی چند روز آینده به دلیل وزش باد خبر داد و افزود: از روز چهارشنبه دمای کمینه استان کاهش خواهد یافت. کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان احتمال آبگرفتگی معابر و روان‌آب‌ها را به دلیل بارش باران طی چند روز آینده یادآور شد و گفت: این شرایط لزوم آماده بودن نیروهای امدادی را الزامی می‌کند.


وی از ثبت دمای دو درجه زیر صفر در چند ایستگاه هواشناسی استان از جمله ابهر و خرم‌دره به عنوان پایین‌ترین دما در سطح استان طی روز گذشته خبر داد و افزود: بالاترین دمای این بازه زمانی با 16 درجه بالای صفر از آب‌بر گزارش شده است. سلطانی نوسان دمای شهر زنجان را طی 24 ساعت گذشته 11 درجه اعلام و تصریح کرد: این شهر در بازه زمانی مورد نظر دمایی بین یک درجه زیر صفر و 10 بالای صفر را پشت سر گذاشته است.


انتهای پیام/خ.