امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

تجلیل از ۳۶ برگزیده حوزه علوم انسانی در دهمین جشنواره فارابی          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          بررسی میت 20 پرو هواوی          مدیریت آسان ویدیوکنفرانس‌ها با دستگاه کنترل جدید Tap لاجیتک          نگرانی از گرمای بی سابقه قطب شمال          آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)          اقتصاد گیگ چگونه موجب افزایش تنوع کار می‌شود؟          هدف HMD گلوبال در سال آینده، تمرکز بر گوشی‌های پرچمدار خواهد بود          راهنمای تحصیل در خارج از کشور (قسمت پنجم: تافل)          نگاهی جامع به مشخصات پردازنده‌ Xeon W-3175X اینتل؛ هیولای سرورها          جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت         
ادامه روند مدیریت غلط آبی بحران آب را به وضعیت وخیمی دچار می‌کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،  شکور پورحسین شقلان نماینده مردم پارس‌آباد در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه (7 بهمن ماه )،  پارلمان در سوال خود از رضا اردکانیان وزیر نیرو اظهار داشت: اقلیم و کمبود آب از هیچکسی پوشیده نیست اما حرف من و ایراد موجود نحوه مدیریت آب است.


وی افزود: بارها توسط دستگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی موضوع سیاست غلط و مدیریت نامطلوب آب مطرح شده است که در صورت ادامه این روند، بحران آب را با وضعیت وخیمی مواجه خواهد کرد. وی در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: برای مقابله با بحران آب و تهدید آن باید در قانون‌گذاری و نحوه مدیریت آبی کشور تجدیدنظر شود.


نماینده مردم پارس‌آباد در مجلس همچنین خطاب به وزیر نیرو گفت:‌آقای اردکانیان تحلیل، مطالعه جامع و اقدامات راهبردی جنابعالی در زمینه حفط حقابه‌داران چیست. وی در همین زمینه خاطرنشان کرد: وزارت نیرو به عنوان مرجعیت و تولیت امور آب مکلف به اجرای دقیق توزیع عادلانه آب به ویژه تبصره ذیل ماده 18 در تسهیم آب ارس بوده است چرا این موضوع رعایت نشده است.


وی در خصوص نحوه هزینه‌کرد منابع تخصیص‌یافته از صندوق توسعه ملی و میزان دستیابی به اهداف مورد نظر در مهار آب‌های مرزی از عملکرد وزارت نیرو انتقاد کرد و خواستار توضیحات لازم از وزیر نیرو در این خصوص شد. ادامه دارد.


..


.