امروز جمعه ، ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          راهنمای خرید چادر مسافرتی          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          برترین هنرهای خیابانی در معروف ترین شهرهای جهان          با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          زیباترین کاشی کاری های جهان را در این مکان ها به تماشا بنشینید          هدف HMD گلوبال در سال آینده، تمرکز بر گوشی‌های پرچمدار خواهد بود          بررسی مک بوک پرو 13 اینچی اپل مدل 2018          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ          چگونه اطلاعات ویکی پدیا را استخراج و تحلیل کنیم؟          کشف مواد مخدر شیشه از داخل شارژر موبایل          معرفی ۱۰ یوتیوبر پر درآمد سال ۲۰۱۸         
فیروزجا به صدر جدول رده بندی رسید

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، دور سوم مسابقات قهرمانی مردان کشور در شهر جم استان بوشهر برگزار شد.


در مهمترین مسابقه دورسوم علیرضا فیروزجا مقابل پویا ایدنی پیروز شد تا به صدر جدول رده بندی صعود کند. در جدول رده بندی فیرزوجا و درینی با 2.


5 امتیاز رده های اول و دوم را به خود اختصاص داده اند و آرین غلامی با 2 امتیاز در رده سوم قرار دارد. نتایج کامل دور سوم به شرح زیر است: * آرش داغلی از گیلان (2367) یک - آرش طاهباز از گیلان (2468) صفر *پوریا درینی از کرمان (2475) 0.


5 - آرین غلامی از مازندران (2488) 0.5 *احسان قائم مقامی از تهران (2533) 0.


5 - امیررضا پوررمضانعلی از گیلان (2528) 0.5 * پویا ایدنی از خوزستان (2611)  صفر- علیرضا فیروزجا از مازندران (2618) یک *مرصاد خداشناس از خراسان رضوی (2455) یک - امیرمسعود مرادی از همدان (2318) صفر *مسعود مصدق پور از خراسان رضوی (2517) یک - مهدی غلامی از مازندران (2375) صفر پنجاهمین و دومین دوره مسابقات قهرمانی مردان کشور با حضور 12 شطرنج باز از پنجشنبه چهارم بهمن در شهر جم استان بوشهر آغاز شده و تا چهارده بهمن ماه ادامه خواهد داشت.


مسابقات قهرمانی مردان کشور از قدیمی ترین مسابقات شطرنج ایران است که نخستین دوره آن در سال 1334 برگزار شد و با شادروان یوسف صفوت توانست عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد. احسان قائم مقامی با 12 عنوان قهرمانی، پرافتخارترین شطرنج باز کشورمان در مسابقات قهرمانی مردان ایران است.


همچنین باید یادآور شد که در آخرین دوره این مسابقات پرهام مقصودلو موفق شد عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد. انتهای پیام/س.