امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

بررسی مک بوک پرو 13 اینچی اپل مدل 2018          با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          روند کاهشی تراز آب دریای خزر در دهه‌های آینده          بیسو T3 / تی 3؛ مشخصات فنی، قیمت و هر چه درباره آن باید بدانید          زیباترین کاشی کاری های جهان را در این مکان ها به تماشا بنشینید          راهنمای خرید چادر مسافرتی          پروژه‌ های عکاسی: حیوانات غول پیکر          مدیریت آسان ویدیوکنفرانس‌ها با دستگاه کنترل جدید Tap لاجیتک          کشف مواد مخدر شیشه از داخل شارژر موبایل          هشدار در مورد افزایش سیارک های دور زمین          بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی          معرفی ۱۰ یوتیوبر پر درآمد سال ۲۰۱۸         
فارس من| مرزبانان ربوده شده در صحت و سلامت هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، به دنبال ثبت سوژه سرگذشت مرزبانان میرجاوه به کجا کشید؟ توسط مردم در سامانه فارس من، خبرنگار فارس موضوع را پیگیری کرد.


علی کرد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در این زمینه اظهار کرد: بررسی ها و تحقیقات واصله از کشور پاکستان حاکی از آن است که مرزبانان ربوده شده در صحت و سلامت به سر میبرند. وی افزود: تلاش و پیگیری معتمدین و علمای استان، نیروهای مسلح اعم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای امنیتی، شورای امنیت ملی، وزارت امور خارجه و مجلس شورای اسلامی برای بازگشت مرزبانان بوده شده به خاک جمهوری اسلامی و آغوش گرم خانواده ها ادامه داد.


نماینده مردم خاش، میرجاوه در مجلس تصریح کرد: هم اکنون تیم دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران از طریق وزارت امور خارجه،سفیر ایران و کنسولگری پاکستان برای برقراری امنیت پایدار در مرزها، خنثی کردن دسیسه ها و انهدام مکان استقرار اشرار مسلح و گروهک های معاند نظام در حال رایزنی و تدبیر است. عضو مجمع نمایندگان استان خاطرنشان کرد: امروزه امنیت پایدار در مرزها و برقراری آرامش برای مرزنشینان و همچنین دفاع از حاکمیت ارضی ایران با رعایت اصل اقتدار جمهوری اسلامی در سایه شجاعت و قاطعیت نیروهای مسلح به ویژه مرزبانان محقق شده است.


رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس اقدامات کور کورانه دشمنان را عامل هوشیاری مسئولین،نیروهای مسلح و مردم عنوان کرد و گفت: گرچه اقدامات دشمن در مرزها سبب بروز تلفات جانی و مالی شده است اما طرح این برنامه های شکست خورده و پوچ بر هوشیاری مسئولین،نیروهای مسلح و مردم افزوده میکند‌. وی اظهار امیدواری کرد و افزود: انتظار میرود با همکاری و مساعدت جمعی تمامی ارگان های نظامی و نهاد های مربوطه و همچنین تلاش علما،معتمدین،ریش سفیدان و سران طوایف بزودی شرایط مناسب جهت بازگشت این عزیزان به کشور فراهم شود.


انتهای پیام/ر.