امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
فارس من| مظلومی: قندیل‌های داخل تونل گدوک سوادکوه پاک‌سازی شد          شورایی بودن رهبری با مطلقه بودن ولایت منافات دارد          دولت در لبه پرتگاه          بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی          تنباکو با طعم «گل»          ایران قدرت برتر منطقه و بازیگر اصلی صحنه پرتلاطم خاورمیانه است          ارتش یمن از تسلیحات بازدارنده علیه ناقضان توافق صلح استفاده خواهد کرد          تداوم شکنجه و آزار و اذیت جنسی در بازداشتگاه‌های سعودی          ترفند ایران برای بازطراحی قلب راکتور اراک +فیلم          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت          مردان و زنان کارگر آمریکایی سالانه چقدر درآمد دارند؟         
امارات 0-4 قطر؛ عنابی ها با تحقیر میزبان به فینال رفتند

به گزارش وبسایت نود، امروز از ساعت 17:30 دو تیم امارات و قطر در ورزشگاه محمد بن الزاید به مصاف هم رفتند.


در 15 دقیقه ابتدایی شاهد بازی سرد و کسل کننده ای از هر دو تیم بودیم و بازی در میانه میدان دنبال می شد. امارات یک موقعیت نسبتا خطرناک داشت که نتوانست از آن بهره ببرد.


بازی کمی مهیج تر دنبال شد و بوعلام خوخی مدافع پیش تاخته قطر در دقیقه 22 با یک ضربه بسیار آرام روی اشتباه خالد عیسی سنگربان امارات گل اول قطر را به ثمر رساند. در ادامه امارات برای رساندن گل تساوی فشار زیادی آورد، اما باز هم این المعز علی ستاره تیم ملی قطر بود که با یک حرکت انفرادی و یک ضربه زیبا برای بار دوم دروازه امارات را باز کرد.


این دیدار در نیمه اول با نتیجه 2-0 به سود قطر به پایان رسید. در نیمه دوم امارات بعد از ورود اسماعیل مطر هجومی تر کار را آغاز کرد و توانست مالکیت توپ و میدان را در اختیار بگیرد.


میزبان در پی تلاش 2 گل خورده خود در نیمه اول بود، اما دفاع جانانه قطری ها و درخشش سعد الشیب اجازه پیش روی بیش از حد به امارات نمی داد. در دقیقه 80 حسن الهیدوس با یک ضربه چیپ زیبا گل سوم را به ثمر رساند.


در دقیقه 91 نیز اسماعیل احمد به دلیل زدن ضربه آرنج از زمین بازی اخراج شد. در دقیقه 94 حامد اسماعیل گل چهارم را به ثمر رساند تا امارات به بدترین شکل ممکن از جام ملت های آسیا خداحافظی کند.


این دیدار در نهایت با حساب 4-0 به سود قطر به پایان رسید.   4416.