امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          بررسی ویدیویی macOS Mojave          PCIe 4.0 در تراشه‌های آینده‌ی AMD و سهم Asmedia در طراحی آن          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          چند ترفند ساده عکاسی که باید بدانید          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          بررسی مک بوک پرو 13 اینچی اپل مدل 2018          کشف مواد مخدر شیشه از داخل شارژر موبایل          ستاره میشلن و داستان جذاب شکل گیری آن          هشدار در مورد افزایش سیارک های دور زمین          بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی          از «براق» تا «طوفان»؛ خودروهای زرهی که در ایران ساخته شدند         
امارات 0-4 قطر؛ عنابی ها با تحقیر میزبان به فینال رفتند

به گزارش وبسایت نود، امروز از ساعت 17:30 دو تیم امارات و قطر در ورزشگاه محمد بن الزاید به مصاف هم رفتند.


در 15 دقیقه ابتدایی شاهد بازی سرد و کسل کننده ای از هر دو تیم بودیم و بازی در میانه میدان دنبال می شد. امارات یک موقعیت نسبتا خطرناک داشت که نتوانست از آن بهره ببرد.


بازی کمی مهیج تر دنبال شد و بوعلام خوخی مدافع پیش تاخته قطر در دقیقه 22 با یک ضربه بسیار آرام روی اشتباه خالد عیسی سنگربان امارات گل اول قطر را به ثمر رساند. در ادامه امارات برای رساندن گل تساوی فشار زیادی آورد، اما باز هم این المعز علی ستاره تیم ملی قطر بود که با یک حرکت انفرادی و یک ضربه زیبا برای بار دوم دروازه امارات را باز کرد.


این دیدار در نیمه اول با نتیجه 2-0 به سود قطر به پایان رسید. در نیمه دوم امارات بعد از ورود اسماعیل مطر هجومی تر کار را آغاز کرد و توانست مالکیت توپ و میدان را در اختیار بگیرد.


میزبان در پی تلاش 2 گل خورده خود در نیمه اول بود، اما دفاع جانانه قطری ها و درخشش سعد الشیب اجازه پیش روی بیش از حد به امارات نمی داد. در دقیقه 80 حسن الهیدوس با یک ضربه چیپ زیبا گل سوم را به ثمر رساند.


در دقیقه 91 نیز اسماعیل احمد به دلیل زدن ضربه آرنج از زمین بازی اخراج شد. در دقیقه 94 حامد اسماعیل گل چهارم را به ثمر رساند تا امارات به بدترین شکل ممکن از جام ملت های آسیا خداحافظی کند.


این دیدار در نهایت با حساب 4-0 به سود قطر به پایان رسید.   4416.