امروز یکشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
فارس من| مظلومی: قندیل‌های داخل تونل گدوک سوادکوه پاک‌سازی شد          دولت در لبه پرتگاه          تنباکو با طعم «گل»          ذهن‌ آگاهی،‌ درس جدید مدارس انگلستان          چگونه اطلاعات ویکی پدیا را استخراج و تحلیل کنیم؟          PCIe 4.0 در تراشه‌های آینده‌ی AMD و سهم Asmedia در طراحی آن          چالش ۱۰ ساله با پرتغییرترین چهره‌های اخیر انقلاب          با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          شمار شنبه‌های اعتراضی در فرانسه به عدد یازده رسید+ عکس و فیلم          مشخصات فنی وانت شورولت سیلورادو HD مدل ۲۰۲۰ اعلام شد          راهنمای خرید چادر مسافرتی          ستاره میشلن و داستان جذاب شکل گیری آن         
پیام خداحافظی کارلوس کی‌روش/ اکنون پایان اینجاست...

به گزارش وبسایت نود، پیام کارلوس کی روش - سرمربی تیم ملی به شرح زیر منتشر شد:  دوستان عزیز،  در درجه اول می خواهم از رییس سابق فدراسیون، آقای کفاشیان تشکر کنم به خاطر فرصتی که به من داد تا در تیم ملی جمهوری اسلامی ایران مربیگری و مدیریت کنم.


همینطور مراتب تقدیر خود را از ریاست فدراسیون فوتبال آقای تاج بابت اعتمادی که داشتند و بنده را در تیم ملی نگاه دارند.  این یک سفر بود که من با تمامی قوا تلاش کردم در خدمت منافع تیم ملی ایران باشم و مسیر خودم را بروم که البته همیشه با تعهد حرفه ای کامل و وفاداری بی چون و چرا به اهداف تیم ملی توام بوده است و هر انچه در تجارب و دانش خود داشته ام را ارائه داده ام.


اکنون که پایان اینجاست، عمیق ترین کلمات خود را تقدیم به بازیکنان همیشه بی نظیر ایرانی می کنم، بابت سخاوتمندیشان، کاراکتر شان، پاییندی حرفه ای و یک اشتیاق بسیار منحصر بفرد برای پیشرفت و خدمت به تیم ملی. از شما بابت فداکاریها و وفاداریتان ممنونم.


بابت دوستی که با شما دارم از شما تشکر می کنم و همینطور هیچ گاه فراموش نمیکنم که شما تبدیل به یکی از بهترین خانواده های فوتبالی در دوران زندگی من شده اید. خاطرات این سالیان بی شک تا آخر عمر در ذهن ما خواهد ماند.


  همینطور می خواهم این کلمات خود را به کادر خود تقدیم کنم، این سفر هشت ساله بدون تلاش و حمایت های شما ممکن نبود. از شما بابت وفاداری و زحماتتان ممنونم.


همچنین مراتب تشکر و قدردانی خود را به تمام مربیان بازیکنان ایرانیم تقدیم میکنم، افرادی که در باشگاه ها این ورزشکاران را آماده حضور در تیم ملی می کنند، شما هم جزئی از موفقیت و دستاوردهای تیم ملی هستید.  در پایان - فراتر از همه چیز، به خاطر اینکه ما همیشه به خاطر شما بازی کردیم - می خواهم مراتب تقدیر خود را تقدیم به تمام هواداران ایرانی نمایم.


من همیشه تلاش کرده ام تا با کمال فروتنی و احترام در خدمت مردم ایران باشم و بتوانم باعث خوشحالی و افتخار کشور شوم.  متواضعانه مقابل تمام مردم ایران بخاطر حمایتشان سر تعظیم فرود می آورم.


همیشه تلاش کرده ام بهترین را انجام دهم تا بتوانم از این کشور بزرگ دفاع کنم، تا با کمال افتخار از طریق فوتبال به جهانیان  آن احترام و تقدیری را که مردم ایران در طول هزاران سال در تاریخ داشته اند را نشان دهم. 1870.