امروز یکشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
آموزش طراحی تجربه‌ی کاربری؛ قسمت ششم: تحقیقات کاربر          دولت در لبه پرتگاه          تعدادی طرح آبی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب افتتاح می‌شود          تعیین تکلیف ۲۲۴۹ واحد پارکینگ در ۶۳۴ پلاک ثبتی          راهنمای تحصیل در خارج از کشور (قسمت پنجم: تافل)          سرباز-معلم ایرانی و حامیان جهانی‌اش          برگزاری دوره‌های آموزشی پیشگیری از اعتیاد و فضای مجازی برای مشاوران پرورشی تهران          بغداد سفیر ترکیه را فراخواند          تامین سرمایه در گردش تولید تا ۲۰ میلیارد تومان/پرداخت ۷۵ درصد منابع اشتغال روستایی          «نوستالوژی جمعی» مشتری را به خرید تولیدات داخلی ترغیب می‌کند          بیش از 50 نفر در پی اعتراضات دیروز فرانسه دستگیر شده‌اند          ادامه فشارها بر هواوی؛ کشورهای اروپایی نیز روابط تجاری را با هواوی قطع می‌کنند         
تیم ملی بدون ۴ ملی پوش به ایران بازگشت/ هدیه ویژه تاج به کی‌روش

به گزارش وبسایت نود، هواپیمای تیم ملی از امارات دقایقی پیش در فرودگاه امام خمینی (ره) در حالی به زمین نشست که سامان قدوس، اشکان دژاگه، وریا غفوری و امیر عابدزاده همراه تیم ملی به ایران برنگشتند.


مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هم برای استقبال به فرودگاه آمد و یکی دو هوادار هم در فرودگاه با شعارهایشان خواستار ماندن کی روش در تیم ملی شدند. مهدی تاج برای استقبال از ملی‌پوشان در فرودگاه حضور یافت.


تاج از کی‌روش تقدیر کرد و دور گردن او گل انداخت و فرشی با تصویر کی‌روش به او اهدا کرد. همچنین کارلوس کی‌روش هنگامی که شجاعی از پله‌های هواپیما پایین می‌آمد دسته گلش را به مسعود شجاعی هدیه کرد و در کنار کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران عکس یادگاری گرفت.


در دست برخی هواداران گل و در دست عده‌ای دیگر بنر حمایتی از کی‌روش دیده می‌شود. کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی اما همراه تیم ملی به کشور بازگشت.


تیم ملی روز گذشته مقابل ژاپن سه بر صفر شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند. 1004.