امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)          تصاویر جدید گلکسی S10e سامسونگ فاش شد          بیسو T3 / تی 3؛ مشخصات فنی، قیمت و هر چه درباره آن باید بدانید          نگاهی جامع به مشخصات پردازنده‌ Xeon W-3175X اینتل؛ هیولای سرورها          پنج کتابی که بیل گیتس برای خواندن یا هدیه دادن، توصیه می‌کند          از «براق» تا «طوفان»؛ خودروهای زرهی که در ایران ساخته شدند          اقتصاد گیگ چگونه موجب افزایش تنوع کار می‌شود؟          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          هدف HMD گلوبال در سال آینده، تمرکز بر گوشی‌های پرچمدار خواهد بود          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          PCIe 4.0 در تراشه‌های آینده‌ی AMD و سهم Asmedia در طراحی آن         
تیم ملی بدون ۴ ملی پوش به ایران بازگشت/ هدیه ویژه تاج به کی‌روش

به گزارش وبسایت نود، هواپیمای تیم ملی از امارات دقایقی پیش در فرودگاه امام خمینی (ره) در حالی به زمین نشست که سامان قدوس، اشکان دژاگه، وریا غفوری و امیر عابدزاده همراه تیم ملی به ایران برنگشتند.


مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هم برای استقبال به فرودگاه آمد و یکی دو هوادار هم در فرودگاه با شعارهایشان خواستار ماندن کی روش در تیم ملی شدند. مهدی تاج برای استقبال از ملی‌پوشان در فرودگاه حضور یافت.


تاج از کی‌روش تقدیر کرد و دور گردن او گل انداخت و فرشی با تصویر کی‌روش به او اهدا کرد. همچنین کارلوس کی‌روش هنگامی که شجاعی از پله‌های هواپیما پایین می‌آمد دسته گلش را به مسعود شجاعی هدیه کرد و در کنار کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران عکس یادگاری گرفت.


در دست برخی هواداران گل و در دست عده‌ای دیگر بنر حمایتی از کی‌روش دیده می‌شود. کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی اما همراه تیم ملی به کشور بازگشت.


تیم ملی روز گذشته مقابل ژاپن سه بر صفر شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند. 1004.