امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

چند ترفند ساده عکاسی که باید بدانید          آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ          تماشا کنید: فریم؛ برنامه سینمایی جدید زومجی          بررسی ویدیویی macOS Mojave          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          روند کاهشی تراز آب دریای خزر در دهه‌های آینده          چگونه اطلاعات ویکی پدیا را استخراج و تحلیل کنیم؟          معرفی ۱۰ یوتیوبر پر درآمد سال ۲۰۱۸          از «براق» تا «طوفان»؛ خودروهای زرهی که در ایران ساخته شدند          جعبه گشایی نوکیا ایکس 7         
علی کفاشیان: کی‌روش روز گذشته خداحافظی کرد/ هنوز در مورد او تصمیم‌گیری نشده است

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، علی کفاشیان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ایران همه تلاش خود را کرد و به نظرم با اشتباهی که کردیم نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم.


ژاپن هم بهترین فرم خود در این بازی‌ها را داشت. نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا قانع‌کننده است چون ژاپن در فرم خوبی بوده است باید ایران را شکست می‌داد،‌ گفت: خیر، قانع‌کننده نیست، اما این‌طور شد دیگر!! وی در مورد اینکه انتظار شکست مقابل ژاپن را داشته است،‌ گفت: خیر، اصلاً، اما با توجه به اینکه ژاپن در بهترین فرم خودش قرار داشت این نتیجه رقم خورد.


همان‌طور که گفتم بازیکنان ابتدا یک اشتباه کردند و به سمت داور رفتند،‌ حریف هم از این اشتباه استفاده کرد و گل اول را به ما زد. کفاشیان در مورد اینکه مردم انتظار داشتند ایران قهرمان شود، اما این اتفاق نیفتاد و با توجه به این اتفاقات آیا ممکن است کی‌روش در سمت خود ابقا شود،‌ گفت: من نمی‌دانم چرا ایران قهرمان نشد.


هنوز هم در مورد کی‌روش تصمیم‌گیری نشده است. باید در فدراسیون تشکیل جلسه دهیم و بعد تصمیم بگیریم.


من ایران نیستم، اما کی‌روش روز گذشته خداحافظی کرده است. البته همراه تیم به ایران بازگشته است، اما اینکه بماند یا نه باید تصمیم‌گیری شود.


1870.