امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
برگزاری دوره‌های آموزشی پیشگیری از اعتیاد و فضای مجازی برای مشاوران پرورشی تهران          گلایه‌های استاد دانشگاه آمریکا از سیستم آموزش عالی          روش خرج کردن ۳۳ میلیارد دلار ارز نفتی در سال ۹۸ + جدول          بررسی مک بوک پرو 13 اینچی اپل مدل 2018          بررسی ویدیویی macOS Mojave          قاچاق دام گوشت را گران کرد/قاچاقچیان دام ایران را به 3 برابر قیمت می‌خرند          هدیه ویژه رونالدو به دختر ایرانی+ تصاویر و فیلم          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ          گشودن پرچم چهل متری ایران به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب          با آداب و رسوم مردم امارات متحده عربی آشنا شوید          راهنمای خرید چادر مسافرتی          نگرانی از گرمای بی سابقه قطب شمال         
رجزخوانی و فخر فروشی رسانه‌های قطری بعد از تحقیر امارات

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا با چهار گل امارات را در هم کوبید تا برای نخستین بار در تاریخ خود به فینال این رقابت بزرگ راه پیدا کند.


این پیروزی قاطع قطر در حالی به دست آمد که این کشور اصلاً رابطه سیاسی خوبی با امارات ندارد و هواداران اماراتی هم به شدت قطری‌ها را در طول رقابت‌ها هو کردند. رسانه‌های قطری از این پیروزی قاطع بسیار خوشحال و سرمست هستند و از دستاورد بزرگ خود سخن به میان آورده‌اند.


الرای با تیتر" آنها را نابود و رسوا کردیم"، نوشت: فینال فقط برای بزرگان است و اشک و حسرت به دشمنان قطر تعلق دارد. کینه و دشمنی بعد از به خاک مالیدن بینی آنها به اوج خود رسید.


ما شایسته این افتخار بزرگ هستیم. از ابتدای بازی‌ها تا پایان، آنها برای نابودی ما برنامه‌ریزی کردند اما اراده خداوند آنها را برابر چشمان همه دنیا رسوا کرد.


استادالدوحه هم با تیتر" با چهار گل آنها را زدیم و به درد آوردیم"، نوشت: با ارائه یک بازی خوب و برتر برای نخستین بار به فینال راه پیدا کردیم و شایسته این شادی هستیم. 1870.