امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)          هشدار در مورد افزایش سیارک های دور زمین          تماشا کنید: فریم؛ برنامه سینمایی جدید زومجی          روند کاهشی تراز آب دریای خزر در دهه‌های آینده          بررسی میت 20 پرو هواوی          راهنمای تحصیل در خارج از کشور (قسمت پنجم: تافل)          زیباترین کاشی کاری های جهان را در این مکان ها به تماشا بنشینید          بررسی ویدیویی macOS Mojave          اقتصاد گیگ چگونه موجب افزایش تنوع کار می‌شود؟          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          رندرهای جذاب از کامیون آلفارومئو منتشر شد          بررسی مک بوک پرو 13 اینچی اپل مدل 2018         
رجزخوانی و فخر فروشی رسانه‌های قطری بعد از تحقیر امارات

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا با چهار گل امارات را در هم کوبید تا برای نخستین بار در تاریخ خود به فینال این رقابت بزرگ راه پیدا کند.


این پیروزی قاطع قطر در حالی به دست آمد که این کشور اصلاً رابطه سیاسی خوبی با امارات ندارد و هواداران اماراتی هم به شدت قطری‌ها را در طول رقابت‌ها هو کردند. رسانه‌های قطری از این پیروزی قاطع بسیار خوشحال و سرمست هستند و از دستاورد بزرگ خود سخن به میان آورده‌اند.


الرای با تیتر" آنها را نابود و رسوا کردیم"، نوشت: فینال فقط برای بزرگان است و اشک و حسرت به دشمنان قطر تعلق دارد. کینه و دشمنی بعد از به خاک مالیدن بینی آنها به اوج خود رسید.


ما شایسته این افتخار بزرگ هستیم. از ابتدای بازی‌ها تا پایان، آنها برای نابودی ما برنامه‌ریزی کردند اما اراده خداوند آنها را برابر چشمان همه دنیا رسوا کرد.


استادالدوحه هم با تیتر" با چهار گل آنها را زدیم و به درد آوردیم"، نوشت: با ارائه یک بازی خوب و برتر برای نخستین بار به فینال راه پیدا کردیم و شایسته این شادی هستیم. 1870.