امروز جمعه ، ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)          PCIe 4.0 در تراشه‌های آینده‌ی AMD و سهم Asmedia در طراحی آن          بررسی ویدیویی macOS Mojave          تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت          بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی          کاهش تولید بی‌سابقه در صنعت خودروسازی ایران          تصاویر جدید گلکسی S10e سامسونگ فاش شد          معرفی ۱۰ یوتیوبر پر درآمد سال ۲۰۱۸          زیباترین کاشی کاری های جهان را در این مکان ها به تماشا بنشینید          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          وانت فورد سوپر دیوتی ۲۰۲۰ رونمایی شد          تجلیل از ۳۶ برگزیده حوزه علوم انسانی در دهمین جشنواره فارابی         
عذرخواهی زاکرونی از هواداران اماراتی

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی فوتبال امارات در دیدار نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا با سه گل برابر قطر تن به شکست داد و از صعود به فینال بازماند.


زاکرونی سرمربی ایتالیایی امارات در نشست خبری بعد از بازی مسئولیت شکست را برعهده گرفت و از هواداران امارات عذرخواهی کرد. او گفت: به خاطر این نتیجه از هواداران امارات عذرخواهی می‌کنم.


اشتباهات بدی داشتیم با این حال بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. می‌خواستیم هواداران را خوشحال کنیم اما این همه توان ما بود.


بازیکنان از روحیه بسیار بالایی برخودار بودند و نهایت تلاش خود را به کار گرفتند. زاکرونی ادامه داد: صعود به نیمه نهایی دستاورد خاصی برای من به شمار نمی‌آید و اصلاً راضی نیستم.


بازیکنان در دیدارهای قبلی بهتر ظاهر شدند و در این دیدار نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. افتخار می‌کنم که هدایت تیم ملی امارات را برعهده دارم.


فوتبال این است که گاهی اوقات پیروز می‌شوید و گاهی هم تن به شکست می‌دهید. من نهایت تلاش خود را برای موفقیت فوتبال امارات به کار گرفتم و مسئولیت این شکست را هم برعهده می‌گیرم.


1004.