امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
هشدار در مورد افزایش سیارک های دور زمین          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ          ۶۰۰ نفر میهمان «آوازه‌خوان خیابان‌های منهتن» شدند/«عمو پامبل» ۲۰۰ میلیون ریال فروخت          قیمت بیت‌ کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به ۹ هزار دلار خواهد رسید          سود ۳۴درصدی بانک مرکزی از سپرده‌های مردم!          فارس من/ پوشش سنتی زنان کرد‌ مطابق با آموزه‌های دینی است          آموزش طراحی تجربه‌ی کاربری؛ قسمت ششم: تحقیقات کاربر          اقتصاد گیگ چگونه موجب افزایش تنوع کار می‌شود؟          ادامه روند مدیریت غلط آبی بحران آب را به وضعیت وخیمی دچار می‌کند          ارسال «بسته ویژه انقلاب اسلامی» به کتابخانه‌های عمومی کشور          معرفی ۱۰ یوتیوبر پر درآمد سال ۲۰۱۸          «فاطمه راکعی» رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد         
عذرخواهی زاکرونی از هواداران اماراتی

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی فوتبال امارات در دیدار نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا با سه گل برابر قطر تن به شکست داد و از صعود به فینال بازماند.


زاکرونی سرمربی ایتالیایی امارات در نشست خبری بعد از بازی مسئولیت شکست را برعهده گرفت و از هواداران امارات عذرخواهی کرد. او گفت: به خاطر این نتیجه از هواداران امارات عذرخواهی می‌کنم.


اشتباهات بدی داشتیم با این حال بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. می‌خواستیم هواداران را خوشحال کنیم اما این همه توان ما بود.


بازیکنان از روحیه بسیار بالایی برخودار بودند و نهایت تلاش خود را به کار گرفتند. زاکرونی ادامه داد: صعود به نیمه نهایی دستاورد خاصی برای من به شمار نمی‌آید و اصلاً راضی نیستم.


بازیکنان در دیدارهای قبلی بهتر ظاهر شدند و در این دیدار نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. افتخار می‌کنم که هدایت تیم ملی امارات را برعهده دارم.


فوتبال این است که گاهی اوقات پیروز می‌شوید و گاهی هم تن به شکست می‌دهید. من نهایت تلاش خود را برای موفقیت فوتبال امارات به کار گرفتم و مسئولیت این شکست را هم برعهده می‌گیرم.


1004.