امروز جمعه ، ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          کشف مواد مخدر شیشه از داخل شارژر موبایل          روند کاهشی تراز آب دریای خزر در دهه‌های آینده          راهنمای تحصیل در خارج از کشور (قسمت پنجم: تافل)          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          ستاره میشلن و داستان جذاب شکل گیری آن          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          بهترین مرورگرهای وب در سال 2018          آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)          بررسی میت 20 پرو هواوی          هدف HMD گلوبال در سال آینده، تمرکز بر گوشی‌های پرچمدار خواهد بود          کاهش تولید بی‌سابقه در صنعت خودروسازی ایران         
حواشی بازگشت تیم‌ملی به ایران: دو‌دستگی هواداران در فرودگاه

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی فوتبال کشورمان پس از حذف در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا امشب (سه‌شنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد.


* در هنگام بازگشت ملی‌پوشان به تهران حدود 100 - 150 هوادار در فرودگاه حضور داشتند و در هنگام خروج کی‌روش از ترمینال فرودگاه، تعدادی از هواداران به این مربی اعتراض کردند که این اقدام آنها با واکنش تعدادی دیگر از مردم روبه‌رو شد. پس از این اتفاق درگیری لفظی و دو دستگی بین آنها به وجود آمد.


* مرتضی پورعلی‌گنجی،‌ رامین رضاییان، میلاد محمدی، مهدی طارمی و چند بازیکن دیگر لژیونر کشورمان هنگام خروج از فرودگاه با کارلوس کی‌روش خداحافظی کردند. * علیرضا بیرانوند هنگام خروج از فرودگاه به دلیل ازدحام مردم با مشکل مواجه شد و به همین دلیل مسئولان فرودگاه این دروازه‌بان را به کافی‌شاب فرودگاه بردند تا پس از عادی شدن وضعیت او راهی اتوبوس تیم ملی شود.


* شماری از هواداران حاضر در فرودگاه، پرچم تیم فوتبال پرسپولیس را به کی‌روش نشان داده و با این حرکت اعتراض خود را به سرمربی تیم ملی اعلام کردند. * کارلوس کی‌روش به دلیل ازدحام مردم نتوانست از در اصلی فرودگاه خارج شود به همین دلیل با هماهنگی مسئولان به مسیر دیگری برای خروج هدایت شد و جدا از سایر بازیکنان فرودگاه را ترک کرد.


1004.