امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
تنباکو با طعم «گل»          از قلم‌افتاده‌های طرح حمایتی دولت در انتظار مساعدت/ احتمال خطا در واریز؛برخی ۲بار گرفتند          مردان و زنان کارگر آمریکایی سالانه چقدر درآمد دارند؟          پالرمو، مجازات یا پاداش به غربی ها ؟          بیسو T3 / تی 3؛ مشخصات فنی، قیمت و هر چه درباره آن باید بدانید          شهادت 2 نفر از نیروهای گشت کلانتری 13 بندر امام          بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی          فلیکر، ذخیره‌ عکس و ویدئو حساب‌های کاربری رایگان را محدود کرد          روش‌هایی برای افزایش عمر مفید لوازم برقی خانگی          نگاهی جامع به مشخصات پردازنده‌ Xeon W-3175X اینتل؛ هیولای سرورها          بررسی میت 20 پرو هواوی          فیسبوک چگونه مفهوم رایانش را تغییر داده است؟         
حواشی بازگشت تیم‌ملی به ایران: دو‌دستگی هواداران در فرودگاه

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی فوتبال کشورمان پس از حذف در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا امشب (سه‌شنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد.


* در هنگام بازگشت ملی‌پوشان به تهران حدود 100 - 150 هوادار در فرودگاه حضور داشتند و در هنگام خروج کی‌روش از ترمینال فرودگاه، تعدادی از هواداران به این مربی اعتراض کردند که این اقدام آنها با واکنش تعدادی دیگر از مردم روبه‌رو شد. پس از این اتفاق درگیری لفظی و دو دستگی بین آنها به وجود آمد.


* مرتضی پورعلی‌گنجی،‌ رامین رضاییان، میلاد محمدی، مهدی طارمی و چند بازیکن دیگر لژیونر کشورمان هنگام خروج از فرودگاه با کارلوس کی‌روش خداحافظی کردند. * علیرضا بیرانوند هنگام خروج از فرودگاه به دلیل ازدحام مردم با مشکل مواجه شد و به همین دلیل مسئولان فرودگاه این دروازه‌بان را به کافی‌شاب فرودگاه بردند تا پس از عادی شدن وضعیت او راهی اتوبوس تیم ملی شود.


* شماری از هواداران حاضر در فرودگاه، پرچم تیم فوتبال پرسپولیس را به کی‌روش نشان داده و با این حرکت اعتراض خود را به سرمربی تیم ملی اعلام کردند. * کارلوس کی‌روش به دلیل ازدحام مردم نتوانست از در اصلی فرودگاه خارج شود به همین دلیل با هماهنگی مسئولان به مسیر دیگری برای خروج هدایت شد و جدا از سایر بازیکنان فرودگاه را ترک کرد.


1004.