امروز یکشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
ستاره میشلن و داستان جذاب شکل گیری آن          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          سرباز-معلم ایرانی و حامیان جهانی‌اش          اصطلاحاتی که فقط سربازها می‌دانند!          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ          فارس من| مظلومی: قندیل‌های داخل تونل گدوک سوادکوه پاک‌سازی شد          فضایی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های خارجی به‌دنبال ناامید کردن مردم است          فیسبوک چگونه مفهوم رایانش را تغییر داده است؟          فارس من/ پوشش سنتی زنان کرد‌ مطابق با آموزه‌های دینی است          گلایه‌های استاد دانشگاه آمریکا از سیستم آموزش عالی          روحانی چرا هنجارشکنی می کند؟          پروژه‌ های عکاسی: حیوانات غول پیکر         
قلعه‌نویی: به خاطر بی‌سوادی مدیران به این روز افتادیم

به گزارش وبسایت نود، به نقل از تسنیم، امیر قلعه‌نویی در واکنش به اظهارات عبدالکاظم طالقانی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که از صحبت‌های امروز (سه‌شنبه) او در رادیو تهران انتقاد کرده بود، عنوان کرد: اتفاقا مشکل فوتبال ما امثال شما هستند، چرا که معلوم است سواد کافی نداشتید تا مصاحبه من را دقیق بخوانید.


در صفحه‌ شخصی‌ام نوشتم که کی‌روش و تیمش شایسته بهترین‌ها بودند و در مصاحبه امروز هم گفتم که باید از کی‌روش استفاده بهینه می‌کردیم، اما مشکل مدیریتی امثال شما، فوتبال‌مان را به این روز انداخته است. سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: آقایی که معلوم نیست در کجای این فوتبال بودی، آیا همسر من با هزینه بیت‌المال عازم برزیل و امارات شد؟ در ضمن مشخص کنید مدرسه فوتبال خوزستان با چه رانتی و در اختیار چه کسی قرار گرفت.


قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: نکته آخر اینکه، من مربی تیم ملی بوده‌ام و نیازی ندارم برای رسیدن به این جایگاه از کسی انتقاد ناحقی کنم. همانطور که در مصاحبه‌ام گفتم، کی‌روش مربی بزرگ و رزومه‌داری است که زیر دست مدیران کارنابلد و بی‌سواد مثل شما بود و همین موضوع باعث شد بازدهی درستی برای فوتبال ایران نداشته باشد.


1004.