امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          پروژه‌ های عکاسی: حیوانات غول پیکر          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          نگاهی جامع به مشخصات پردازنده‌ Xeon W-3175X اینتل؛ هیولای سرورها          بررسی ویدیویی macOS Mojave          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          کاهش تولید بی‌سابقه در صنعت خودروسازی ایران         
چشمی: در حق تیم ملی و کادر فنی بی‌انصافی کردند

به گزارش وبسایت نود، روزبه چشمی پس از بازگشت تیم ملی به ایران در جمع خبرنگاران گفت: گاهی اوقات حتی وقتی نتیجه می‌گرفتیم هم از تیم ملی انتقاد می‌کردند در حق تیم ملی و کادر فنی آن بی‌انصافی شد ما تلاش کردیم تیم قهرمان شود.


وی در مورد اینکه کارلوس کی‌روش از تیم ملی خداحافظی کرده و چه شرایطی بعد از آن خواهیم داشت، گفت: اگر کی‌روش تصمیم به رفتن گرفته باشد بعد از رفتن او می‌فهمیم که او در این ۸ سال چه دستاوردهایی داشته و بعد از او چه اتفاقاتی خواهد افتاد اما در حق تیم ملی و کادر فنی بی‌انصاف بودیم. وی گفت: با اشتباهی که خط دفاعی تیم مرتکب شد شیرازه تیم از هم پاشید البته در زمانی هم که بازی صفر بر صفر هم می‌توانستیم به گل برسیم.


ضربه سردار می‌توانست گل شود. قطعاً فاصله ما با ژاپن سه گل نبود اما شرایط بازی اینگونه رقم خورد.


چشمی در مورد اینکه چند سال پیش هم تیم امید ایران مقابل ژاپن شکست سنگینی را تحمل کرد، گفت: در آن بازی هم چهار پنج موقعیت گل داشتیم و غافلگیر شدیم و برخلاف پیش‌بینی‌ها شکست خوردیم. 1004.