امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
سن فرانسیسکو، اولین شهری که استفاده از فناوری تشخیص چهره در آن قانونمند می‌شود          «فاطمه راکعی» رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد          مدیریت آسان ویدیوکنفرانس‌ها با دستگاه کنترل جدید Tap لاجیتک          سود ۳۴درصدی بانک مرکزی از سپرده‌های مردم!          بررسی ویدیویی macOS Mojave          از جولان پزشکان هندی تا ایستادن بر قله پزشکی دنیا          آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)          استخدام در عصر انقلاب هوش مصنوعی چگونه است          با آداب و رسوم مردم امارات متحده عربی آشنا شوید          شهدای حادثه تروریستی سربندر تشییع شدند          برگزاری دوره‌های آموزشی پیشگیری از اعتیاد و فضای مجازی برای مشاوران پرورشی تهران          داعش و آسیای مرکزی         
چشمی: در حق تیم ملی و کادر فنی بی‌انصافی کردند

به گزارش وبسایت نود، روزبه چشمی پس از بازگشت تیم ملی به ایران در جمع خبرنگاران گفت: گاهی اوقات حتی وقتی نتیجه می‌گرفتیم هم از تیم ملی انتقاد می‌کردند در حق تیم ملی و کادر فنی آن بی‌انصافی شد ما تلاش کردیم تیم قهرمان شود.


وی در مورد اینکه کارلوس کی‌روش از تیم ملی خداحافظی کرده و چه شرایطی بعد از آن خواهیم داشت، گفت: اگر کی‌روش تصمیم به رفتن گرفته باشد بعد از رفتن او می‌فهمیم که او در این ۸ سال چه دستاوردهایی داشته و بعد از او چه اتفاقاتی خواهد افتاد اما در حق تیم ملی و کادر فنی بی‌انصاف بودیم. وی گفت: با اشتباهی که خط دفاعی تیم مرتکب شد شیرازه تیم از هم پاشید البته در زمانی هم که بازی صفر بر صفر هم می‌توانستیم به گل برسیم.


ضربه سردار می‌توانست گل شود. قطعاً فاصله ما با ژاپن سه گل نبود اما شرایط بازی اینگونه رقم خورد.


چشمی در مورد اینکه چند سال پیش هم تیم امید ایران مقابل ژاپن شکست سنگینی را تحمل کرد، گفت: در آن بازی هم چهار پنج موقعیت گل داشتیم و غافلگیر شدیم و برخلاف پیش‌بینی‌ها شکست خوردیم. 1004.