امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
قیمت بیت‌ کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به ۹ هزار دلار خواهد رسید          ارسال «بسته ویژه انقلاب اسلامی» به کتابخانه‌های عمومی کشور          دولت در لبه پرتگاه          نگاهی به تغییرات کی روش در 5 بازی گذشته/سردرگمی ژاپنی ها از ترکیب ایران          کاوشگر فونیکس و ماجراجویی کشف آب در سیاره مرگ          یمن؛ از شلیک موشک بالستیک تا عملیات ناکام ائتلاف متجاوز در نجران          راهنمای تحصیل در خارج از کشور (قسمت پنجم: تافل)          دستگاه انعطاف‌پذیری که امواج وای فای را به برق تبدیل می‌کند          وابسته نظامی ونزوئلا در آمریکا از «خوان گوایدو» حمایت کرد          سیاره آبی با تغییرات اقلیمی به مراتب آبی‌تر خواهد شد          آموزش طراحی تجربه‌ی کاربری؛ قسمت ششم: تحقیقات کاربر          چهار روش برای بهبود عکاسی بدون عوض‌کردن دوربین عکاسی         
سید جلال حسینی: حذف سایپا زنگ خطر برای ما بود/ کار پرسپولیس در رشت سخت است

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، سیدجلال حسینی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی‌اش پس از مصدومیت گفت: فعلاً دو روزی است که تحت نظر پزشکان کار می‌کنم و بعد از اینکه سونوگرافی گرفتم مشخص شد که عضلات شکم من تحت فشار بودند و امیدوارم با تلاش بیشتر بتوانم فردا با تیم تمرین کنم و در بازی برای پرسپولیس به میدان بروم.


وی درباره بازی با سپیدرو در جام حذفی که روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: همه بازی داماش و سایپا را دیدند و دیدند که داماش و امروز چطور سایپا را شکست داد. به هر حال در جام حذفی از این شگفتی‌ها وجود دارد و کار واقعاً سخت است.


این نتیجه‌ای که امروز به دست آمد نشان می‌دهد که ما هم مقابل سپیدرو کار سختی داریم و نتیجه امروز و حذف سایپا یک زنگ خطر برای ما به حساب می‌آید چرا که بازی در چمن مصنوعی سخت است و ما هم بعد از مدت‌ها در یک بازی رسمی در چمن مصنوعی بازی کنیم. از طرف دیگر علی کریمی هم تیم خیلی خوبی ساخته و کارش را به خوبی بلد است.


بازی کردن در چمن مصنوعی به خودی خود سخت است و مطمئناً روز پنج‌شنبه کار سختی خواهیم داشت اما امیدوارم که بتوانیم دست پر از رشت به تهران برگردیم. کاپیتان تیم پرسپولیس درباره غیبت چند بازیکن این تیم به دلیل محرومیت، مصدومیت و همراهی با تیم ملی در بازی با سپیدرود خاطرنشان کرد:‌ به هر حال در نبود بازیکنان خیلی سخت است که در این شرایط به میدان برویم و می‌دانیم که رسن نیست، کمال محروم است و ربیع‌خواه هم به دلیل مصدومیت به این بازی نمی‌رسد و از طرف دیگر ملی‌پوشان ما در این بازی نخواهند بود.


این را در نظر بگیرید که چند بازیکن جدید به ما اضافه شده‌اند و زمان لازم است تا آنها با تیم وفق پیدا کنند. به نظر من بازی روز پنج‌شنبه یکی از سخت‌ترین بازی‌ها ما خواهد بود.


بعد از برد امروز داماش مقابل سایپا همه به حساسیت جام حذفی آشنا شدند و امیدوارم با همه سختی‌ها به مرحله بعد صعود کنیم. 1870.