امروز یکشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
کارگردان «روز عقیم»: با نظارت کامل بر تئاتر مخالفم/ ارزشیابی کار بی‌فایده‌ای است          تولید کشاورزی از ۲۶ میلیون تن اول انقلاب به ۱۲۲ میلیون تن رسید          روحانی چرا هنجارشکنی می کند؟          روش خرج کردن ۳۳ میلیارد دلار ارز نفتی در سال ۹۸ + جدول          با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          سود ۳۴درصدی بانک مرکزی از سپرده‌های مردم!          نگرانی از گرمای بی سابقه قطب شمال          نگاهی به تغییرات کی روش در 5 بازی گذشته/سردرگمی ژاپنی ها از ترکیب ایران          حمله به مقرهای نظامی ترکیه در شمال عراق          هدیه ویژه رونالدو به دختر ایرانی+ تصاویر و فیلم          چمن‌گلی: عده‌ای با وعده‌های نامعقول دنبال جمع کردن رأی هستند         
داورزنی: گاهی یک نفر اظهارنظری می‌کند و خبری درخصوص سرمربی تیم ملی می‌گوید که باید از خودش بپرسید

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون گلف و در خصوص نتیجه تیم ملی در جام ملت‌ها اظهار داشت: جا دارد از زحمات همه ملی پوشان تشکر کنم.


زحمت زیادی کشیدند هم در جام جهانی مردانه جنگیدن و هم در جام ملت‌ها. تیم ملی از 6 بازی، 5 بازی فوق‌العاده انجام داد.


وی درخصوص توئیت ناظمی در مورد مربیانی که احتمال دارد، سرمربی تیم ملی شوند، گفت: همانطور که پیش از بارها اعلام کرده بودیم، اساسا در مسائل داخلی فدراسیون‌ها دخالت نمی‌کنیم. در خصوص آینده هر رشته، فدراسیون تصمیم‌گیر است و نقش ما نظارتی است.


هر 53 فدراسیون را رصد می‌کنیم و در مورد برنامه‌ها و کادر فنی و ..


.خودشان پاسخگو هستند و همیشه تاکید کردیم نه فوتبال و نه رشته‌های دیگر برای انتخاب مربی دخالتی نداریم.


در مورد فوتبال هم فدراسیون فوتبال تصمیم می‌گیرد و ما به عنوان حامی و ناظر بر فعالیت‌ها نقش خودمان را ایفا می‌کنیم. داورزنی افزود: در مورد فوتبال هم فدراسیون تصمیم می‌گیرد و ما به عنوان حامی و ناظر بر فعالیت‌ها نقش خودمان را ایفا می‌کنیم.


حمایت از برنامه فدراسیون‌ها وظیفه ما است. گاهی یک نفر اظهارنظری می‌کند و خبری می گوید که باید از خودش بپرسید ولی در خصوص انتخاب سرمربی وزارت ورزش دخالت ندارد.


وی تاکید کرد: در بازی با ژاپن همه انتظار پیروزی داشتند ولی ژاپن خوب بود و یک اشتباه این نتیجه را رقم زد.نباید زحمات بچه‌ها را نادیده گرفت.


در سال 97 کار تیم ملی ارزشمند بود. وزارت ورزش کنار فدراسیون فوتبال است تا برنامه‌هایش را عملیاتی کند.


برای جام جهانی و ملت‌ها باید از الان با برنامه عمل کنیم تا موفق تر باشیم. داورزنی گفت: نباید صرفا بر مبنای بازی با ژاپن نظر داد.


بچه‌ها 5 بازی فوق العاده انجام دادند. باید پذیرفت که ژاپن خوب بود.


هتوز نمی‌دانم کی‌روش رفتنی است یا نه.وی 8 سال زحمت کشید و امیدوارم فدراسیون درخصوص وی تصمیم درست بگیرد.


 تاج را امروز در راهروی وزارت دیدم ولی با من جلسه‌ای نداشت. فدراسیون نزدیک وزارتخانه است و رفت و آمد زیادی وجود دارد.


وی درخصوص میزان پاداش تیم ملی در دور حذفی مسابقات جام ملت‌ها گفت: از مبالغ پاداش دوم اطلاعی ندارم، میزان پاداش نخست را می‌دانستم چون من منتقل کردم ولی عدد دوم را نمی‌دانم که تاج چقدر فرستاده است. فکر کنم 300 تا 400 هزار یورو باشد باید از مهدی تاج بپرسید.


داورزنی درخصوص رفتارهای ناشایستی که برخی از بازیکنان در دیدار با ژاپن انجام دادند، تصریح کرد: باید دقت کرد که بازیکنان برای نتیجه تحت فشار جدی هستند. هم خودشان پیروزی می‌خواهند و هم فشار مردم باعث می‌شود آستانه تحمل آنها پایین باشد تا در فضا نباشید نمی‌توان اظهار نظر کرد.


رفتارها در این مباحث احساسی است و فشار زیادی روی بازیکن است.این رفتار را از ژاپنی‌ها هم دیدیم.


توجیه نمی‌کنم این رفتارها را ولی شرایط روحی و روانی عاملی است که بعضا شاهد رفتارهایی هستیم که بعدا از انها سوال شود، می‌گویند که نفهمیدیم چیکار کردیم. 1870.