امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
۱۱۰۰ روستا تحت پوشش تلفن همراه قرار گرفتند          ایرپاد 2 ویژگی‌های پایش سلامت بیشتری نسبت‌به اپل واچ خواهد داشت          فیروزجا به صدر جدول رده بندی رسید          انقلاب در برخی مسائل به‌وسیله انقلابیونی که جزء خواص بودند منحرف شد          اختصاص کد دستوری از سوی سازمان تأمین اجتماعی برای پیگیری بسته حمایتی          سن فرانسیسکو، اولین شهری که استفاده از فناوری تشخیص چهره در آن قانونمند می‌شود          هر قدر کارت می‌کشم، حسابم خالی نمی‌شود          روحانی چرا هنجارشکنی می کند؟          صالحی خطاب به اروپا: اگر اعتماد از بین برود همه بازی را می‌بازند          مهندسان سیگنال‌های مغز را به‌صورت مستقیم به گفتار تبدیل کردند          تعیین تکلیف ۲۲۴۹ واحد پارکینگ در ۶۳۴ پلاک ثبتی          ناب‌ترین استعدادهای ایرانی را در طرح ویژه «ایران تلنت» برای استارتاپ‌ها پیدا کنید         
مینامینو: با یکپارچگی، ایران را شکست دادیم/ شیوتانی: امیدوارم امارات به فینال برسد

به گزارش وبسایت نود، تاکومی مینامینو در گفت‌وگو با سایت AFC درباره برتری 3 بر صفر تیم ملی فوتبال ژاپن مقابل ایران اظهار داشت: صعود به فینال، چیزی بود که به دنبال آن بودیم و ما بازی واقعاً مشکلی مقابل یکی از بهترین تیم‌های آسیا داشتیم.


از عملکرد تیمی‌مان برای رسیدن به پیروزی خوشحالم و فکر می‌کنم بهتر و بهتر می‌شویم. در خط حمله، عملکرد خوبی داشتیم و به خاطر یکپارچگی تیم به پیروزی رسیدیم.


امیدوارم چنین شرایطی را در بازی فینال هم داشته باشیم. وی درباره پاس گل خود به یویا اوساکو گفت: در صحنه گل اول، من زمین خوردم و تلاش کردم که دوباره توپ را به دست بیاورم.


احساس کردم که بازیکنان حریف ایستاده‌اند. بازیکنی اطراف اوساکو نبود و خوشحالم که توانست توپ را وارد دروازه ایران کند.


سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین در گفت‌وگویی با تسوکاسا شیوتانی انجام داد. شیوتانی درباره تقابل ایران و ژاپن گفت: نمی‌توانم احساسم را بیان کنم.


جام ملت‌های آسیا تورنمنت بسیار بزرگی است و ما از ابتدا می‌خواستیم به قهرمانی این رقابت‌ها برسیم. من از هم‌تیمی‌هایم در تیم العین و تیم ملی ژاپن تشکر می‌کنم.


کایو هم‌تیمی من در العین برای حمایت از من در ورزشگاه حضور داشت. ایران تیمی قدرتمند بود و ما باید با تمام توان خود به مصاف این تیم می‌رفتیم.


شیوتانی در پاسخ به این پرسش که آیا از تیم ملی امارات که هفت بازیکن العین را در اختیار دارد، در بازی این تیم برابر قطر طرفداری می‌کند یا خیر، تصریح کرد: بله من از امارات حمایت می‌کنم و امیدوارم این تیم به فینال جام ملت‌های آسیا راه یابد. 1870.