امروز یکشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی          تولید و تجارت بخش کشاورزی باید «قراردادی» شود          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          اصطلاحاتی که فقط سربازها می‌دانند!          آموزش طراحی تجربه‌ی کاربری؛ قسمت ششم: تحقیقات کاربر          کدام­ خودرو را بخریم؛ نیسان جوک یا دامای X7؟          چالش ۱۰ ساله با پرتغییرترین چهره‌های اخیر انقلاب          ترفند ایران برای بازطراحی قلب راکتور اراک +فیلم          مردان و زنان کارگر آمریکایی سالانه چقدر درآمد دارند؟          یادگیری ماشین و مسائل حل‌نشدنی در ریاضیات          مشخصات فنی وانت شورولت سیلورادو HD مدل ۲۰۲۰ اعلام شد          نگرانی از گرمای بی سابقه قطب شمال         
برگزاری تمرین پرسپولیس در چمن مصنوعی در غیاب ۸ بازیکن

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان با توجه به اینکه بازی با سپیدرود رشت در چمن مصنوعی ورزشگاه سردار جنگل برگزار خواهد شد، تمرینات خود را از امروز سه‌شنبه به ورزشگاه شهید کشوری منتقل کردند.


* تمرین امروز از ساعت 11 آغاز شد و این در حالی بود که 8 بازیکن امکان همراهی همبازیان خود را نداشتند. بشار رسن، علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و احمد نوراللهی، 4 بازیکن ملی‌پوش غایب بودند و سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری و محسن ربیع‌خواه که جداگانه کار کردند.


* تمرین با برنامه چهارگانه بدنسازی آغاز شد که در آن از وزنه و مانع استفاده شد. * در ادامه، سرخپوشان در دو گروه قرمز و زرد به بازی فوتبال پرداختند.


* فراز فاطمی بازیکن سابق پرسپولیس هم با حضور بر سر زمین، ناظر تمرین بود. * بعد از بازی فوتبال، مارکو تمرینات سرعتی را در دستور کار قرار داد و رادوشوویچ و درویش‌وند هم تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر ایگور پانادیچ انجام دادند.


* پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان، تمرین دو به دو مهاجمان و مدافعان برای شوتزنی بود. * سید جلال حسینی پس از تمرین اختصاصی و سبکی که داشت، در میانه زمان تمرین، برای پیگیری کارهای پزشکی خود، ورزشگاه را ترک کرد.


1870.