امروز شنبه ، ۱۳۹۸/۰۱/۳۱

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

هشدار در مورد افزایش سیارک های دور زمین          راهنمای خرید چادر مسافرتی          جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          روند کاهشی تراز آب دریای خزر در دهه‌های آینده          کاهش تولید بی‌سابقه در صنعت خودروسازی ایران          چهار روش برای بهبود عکاسی بدون عوض‌کردن دوربین عکاسی          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          ستاره میشلن و داستان جذاب شکل گیری آن          برترین هنرهای خیابانی در معروف ترین شهرهای جهان          بهترین مرورگرهای وب در سال 2018          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          هدف HMD گلوبال در سال آینده، تمرکز بر گوشی‌های پرچمدار خواهد بود         
برگزاری تمرین پرسپولیس در چمن مصنوعی در غیاب ۸ بازیکن

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان با توجه به اینکه بازی با سپیدرود رشت در چمن مصنوعی ورزشگاه سردار جنگل برگزار خواهد شد، تمرینات خود را از امروز سه‌شنبه به ورزشگاه شهید کشوری منتقل کردند.


* تمرین امروز از ساعت 11 آغاز شد و این در حالی بود که 8 بازیکن امکان همراهی همبازیان خود را نداشتند. بشار رسن، علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و احمد نوراللهی، 4 بازیکن ملی‌پوش غایب بودند و سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری و محسن ربیع‌خواه که جداگانه کار کردند.


* تمرین با برنامه چهارگانه بدنسازی آغاز شد که در آن از وزنه و مانع استفاده شد. * در ادامه، سرخپوشان در دو گروه قرمز و زرد به بازی فوتبال پرداختند.


* فراز فاطمی بازیکن سابق پرسپولیس هم با حضور بر سر زمین، ناظر تمرین بود. * بعد از بازی فوتبال، مارکو تمرینات سرعتی را در دستور کار قرار داد و رادوشوویچ و درویش‌وند هم تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر ایگور پانادیچ انجام دادند.


* پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان، تمرین دو به دو مهاجمان و مدافعان برای شوتزنی بود. * سید جلال حسینی پس از تمرین اختصاصی و سبکی که داشت، در میانه زمان تمرین، برای پیگیری کارهای پزشکی خود، ورزشگاه را ترک کرد.


1870.