امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

راهنمای خرید چادر مسافرتی          تجلیل از ۳۶ برگزیده حوزه علوم انسانی در دهمین جشنواره فارابی          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی          تصاویر جدید گلکسی S10e سامسونگ فاش شد          چگونه اطلاعات ویکی پدیا را استخراج و تحلیل کنیم؟          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          بیسو T3 / تی 3؛ مشخصات فنی، قیمت و هر چه درباره آن باید بدانید          تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت          هدف HMD گلوبال در سال آینده، تمرکز بر گوشی‌های پرچمدار خواهد بود          پروژه‌ های عکاسی: حیوانات غول پیکر          با زیباترین دریاچه های جهان آشنا شوید         
نامه زمانی به نوبخت؛ به کارم در استقلال ادامه می‌دهم/ هیئت مدیره جدید غیرقانونی است!+ تصویر نامه

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان روز گذشته (دوشنبه) اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال را انتخاب کرد که در بین آنها نامی از حسن زمانی، عضو پیشین هیئت مدیره استقلال دیده نمی‌شد.


زمانی در گفت‌وگو با تسنیم در واکنش به این اتفاق به ضعف مدیریت در باشگاه استقلال اشاره و اعلام کرد که پیش از انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره، از سمت خود استعفا کرده بود. زمانی امروز نامه‌ استعفایش را در حالی در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار داد که در این نامه به شدت از عملکرد وزیر ورزش انتقاد کرده است.


عضو پیشین هیئت مدیره استقلال نامه استعفای خود را به وزیر اقتصاد، وزیر رفاه و همچنین محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه داده است. تاریخ متن نامه برای سوم بهمن ماه است و زمانی در این نامه اشاره کرده که وزارت ورزش در همه امور باشگاه دخالت می‌کرده است.


زمانی همچنین مدعی شده این وزارتخانه با باشگاه استقلال همکاری نمی‌کرده است. متن نامه استعفای زمانی را در زیر مشاهده می‌کنید: زمانی درباره این نامه اظهار داشت: وزیر رفاه، وزیر اقتصاد و آقای نوبخت عضو مجمع باشگاه بودند که بنده را به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب کردند.


وقتی هنوز با استعفای من موافقت نشده، وزارت ورزش و جوانان باید مرا برای پایان همکاری دعوت می‌کرد، بنابراین، انتخاب هیئت مدیره جدید غیرقانونی است و وزارت ورزش تخلف کرده است. «یک سال دیگر از مأموریتم در هیئت مدیره استقلال باقی مانده بود.


»،‌ وی با بیان این جمله افزود: وقتی قرار است رئیس هیئت مدیره، نایب رئیس و سخنگوی هیئت مدیره استقلال را انتخاب کنند، از همه اعضا دعوت می‌کنند. تا زمانی که استعفایم پذیرفته نشده، من آنجا مسئولیت دارم! اگر با استعفایم موافقت شد، خدا را شکر کرده و دنبال کارهای‌مان می‌رویم، اما اگر مخالفت کنند، بدون اینکه با وزیر ورزش کاری داشته باشم، به کارم ادامه می‌دهم.


1870.