امروز یکشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
اصطلاحاتی که فقط سربازها می‌دانند!          راهنمای خرید چادر مسافرتی          مسئول کُرد: بین سوریه و ترکیه قطعا حکومت سوریه را انتخاب می‌کنیم          سرباز-معلم ایرانی و حامیان جهانی‌اش          راهنمای جامع برون‌سپاری وظایف برای کارآفرینان و مدیران          ایران قدرت برتر منطقه و بازیگر اصلی صحنه پرتلاطم خاورمیانه است          نگاهی جامع به مشخصات پردازنده‌ Xeon W-3175X اینتل؛ هیولای سرورها          تعیین تکلیف ۲۲۴۹ واحد پارکینگ در ۶۳۴ پلاک ثبتی          نگاتیوهای جنگ «خودخوری» می‌کنند          ایرپاد 2 ویژگی‌های پایش سلامت بیشتری نسبت‌به اپل واچ خواهد داشت          «نوستالوژی جمعی» مشتری را به خرید تولیدات داخلی ترغیب می‌کند          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ         
علی مطهری: تیم ملی شخصیت قهرمانی نداشت/ آزمون، حاج‌صفی و رضاییان باید تنبیه شوند

به گزارش وبسایت نود، شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران با شکست سنگین 3 بر صفر مقابل ژاپن وداعی تلخ با جام ملت‌های آسیا داشت.


علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی امروز به باخت ملی‌پوشان فوتبال ایران مقابل ژاپن واکنش نشان داد و در صفحه شخصی خود نوشت: «باخت ما در مقابل ژاپن نشان داد که تیم ملی فوتبال کشور ما، هم از نظر روحی و روانی آماده برای مسابقات بزرگ نبوده و هم از نظر اخلاقی و فرهنگی. تیمی که با خوردن یک گل از هم می‌پاشد و نمی‌تواند داشته‌های خود را به نمایش بگذارد، از نظر روحی و روانی آماده نیست و معلوم می‌شود از این جهت روی آن کار نشده است.


همچنین تیمی که پس از باخت در مقابل تیم مقابل، عنان از کف می‌دهد و به افراد تیم حریف حمله‌ور می‌شود، علاوه بر فوتبال در اخلاق هم باخته است و ملت خود را هم در افکار عمومی جهان بازنده کرده است. وقتی ما در دنیا از سوی آمریکا و اسرائیل منافقانه متهم به حمایت از تروریسم و خشونت هستیم، رفتاری که آقایان آزمون و حاج‌صفی و رضائیان از خود نشان دادند و در مقابل چشم مردم جهان قرار گرفت ضربه‌ای مهلک به ملت ایران بود و این افراد باید تنبیه شوند.


اینها بازی در تیم ملی را با بازی در کوچه و محله اشتباه گرفته‌اند و نمی‌فهمند که رفتار آنها رفتار و اخلاق و فرهنگ ملت ایران را به دنیا منتقل می‌کند. از سوی دیگر اعتراض بیش از حد به داور که در بازی‌های داخلی ما یک رسم و عادت شده است، خود را در بازی ملی نشان داد و شد آنچه که نباید می‌شد.


باید از همه اینها برای آینده درس گرفت. خلاصه، تیمی که می‌توانست قهرمان آسیا شود، به خاطر ضعف روحی و روانی و اخلاقی نتوانست به این مقام برسد و دل مردم را که در شرایط فعلی به شدت به آن نیاز داشتند شاد کند.


این تیم همه شرایط قهرمانی را داشت اما شخصیت قهرمانی را نداشت». 1870.