امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          راهنمای خرید چادر مسافرتی          نگاهی جامع به مشخصات پردازنده‌ Xeon W-3175X اینتل؛ هیولای سرورها          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ          بررسی آنر 10          از «براق» تا «طوفان»؛ خودروهای زرهی که در ایران ساخته شدند          ستاره میشلن و داستان جذاب شکل گیری آن          بیسو T3 / تی 3؛ مشخصات فنی، قیمت و هر چه درباره آن باید بدانید          وانت فورد سوپر دیوتی ۲۰۲۰ رونمایی شد          کاهش تولید بی‌سابقه در صنعت خودروسازی ایران          بهترین مرورگرهای وب در سال 2018          زیباترین کاشی کاری های جهان را در این مکان ها به تماشا بنشینید         
یادداشت عبدالله ویسی: ایران باید قهرمان جام ملت‌های آسیا شود

نمایشی‌ای که از بچه‌‌های تیم ملی مقابل یمن و ویتنام مشاهده کردیم همان چیزی بود که انتظار داشتیم.


این دو تیم نتوانستند تیم ما را تحت فشار قرار دهند و ما باید حتما به همین نحوی که بازی کردیم مقابل آن‌ها حاضر می‌شدیم. ویتنامی‌ها در بازی مقابل عراق دو بار از این تیم جلو افتادند اما بچه‌های ما به خوبی آن‌ها را کنترل کردند و توانستند با دو گل سردار آزمون به برتری برسند.


آزمون با وجود اینکه دو گل برای تیم ملی زده بود، کارلوسی کی‌روش می‌توانست او را در دقیقه‌ 79 بازی تعویض نکند تا سردار که در مسیر آقای گلی جام ملت‌های آسیا قرار دارد، بتواند تعداد گل‌های خود را بیشتر کند. تغییراتی که کی‌روش در بازی با ویتنام نسبت به بازی با یمن در خط دفاعی تیم ملی داد و رامین رضاییان و مجید حسینی را روی نیمکت گذاشت و به جای آن‌ها وریا غفوری و محمد حسین کنعانی‌زادگان بازی کردند، به نظر من درست نبود.


ما عدم هماهنگی را در بین مدافعان تیم ملی در یکی دو صحنه دیدیم که اگر تیم قوی‌تر از ویتنام مقابل ایران قرار می‌گرفت، این احتمال وجود داشت که تیم ملی گل بخورد.  اینقدر تیم ما از نظر بازیکن خوب است که باید هر بازیکنی که به میدان می‌آید، برای تیم ملی موثر باشد.


در بازی امروز مهدی ترابی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و موفق شد پاس گل دوم ایران را بدهد. ما از ترابی و بازیکنانی که به عنوان تعویضی به میدان می‌آیند، انتظار دیگری هم نداریم.


در بازی مقابل ویتنام با توجه به دو گلی که سردار برای ما به ثمر رساند می‌توانیم او را بهترین بازیکن زمین بنامیم.  تیم ملی هنوز محک جدی‌ای در این رقابت‌ها نخورده و حریفانی که با آن‌ها بازی کرده‌ایم در حد و اندازه‌ی فوتبال ایران نبوده‌اند.


نمی‌خواهم ارزش کار بچه‌های تیم ملی را در دو بازی اول پایین بیاورم اما بازی سوم ما مقابل عراق اولین محک جدی شاگردان کی‌روش در جام ملت‌های آسیای 2019 امارات است که البته به نظر من ما مقابل عراق هم نباید مشکلی داشته باشیم و باید انتقام شکست 4 سال قبل را از آن‌ها بگیریم.  8 سال است که تیم ملی در اختیار کارلوس کی‌روش بوده است.


نه تنها تیم ملی بلکه هر کاری که مربوط به تیم ملی بوده است را خود کی‌روش انجام داده و با توجه به این حضور 8 ساله‌، مردم ما هیچ چیز جز قهرمانی از تیم ملی با هدایت کی‌روش در جام ملت‌های آسیا نمی‌خواهند و ما باید قهرمان جام ملت‌های آسیا شویم. با توجه به بازی‌هایی که از تیم‌های ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و عربستان که از قبل از جام به عنوان مدعیان کسب عنوان قهرمانی از آن‌ها نام برده می‌شد دیده‌ایم، در کنار تیم خودمان، عربستانی‌ها هم تیم خوبی دارند و می‌توان ایران و عربستان را مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی نامید.


   .