امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
فاصله شورای گفتگو و توسعه ملی از وظایف خود          برگزاری سلسله نشست‌های «تاریخ انقلاب» در حزب هدی          ناب‌ترین استعدادهای ایرانی را در طرح ویژه «ایران تلنت» برای استارتاپ‌ها پیدا کنید          فارس من| مظلومی: قندیل‌های داخل تونل گدوک سوادکوه پاک‌سازی شد          کَرمی، پاسخ هجمه‌ها علیه نظارت بر تئاتر را داد: قوانین، دقیق و تفسیرناپذیرند          نگاتیوهای جنگ «خودخوری» می‌کنند          بستری شدن پیرغلامی که دهه ۶۰ در حضور امام خمینی (ره) نوحه‌ خواند+ فیلم          با آداب و رسوم مردم امارات متحده عربی آشنا شوید          Voyager برنامه‌ای که کارگزار ارزهای دیجیتال است          تعیین تکلیف ۲۲۴۹ واحد پارکینگ در ۶۳۴ پلاک ثبتی          تامین سرمایه در گردش تولید تا ۲۰ میلیارد تومان/پرداخت ۷۵ درصد منابع اشتغال روستایی          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید         
لیورپول ۱ - ۱ لسترسیتی؛ پاس گل سیتیزن ها به هدر رفت!

به گزارش وبسایت نود، تیم لیورپول از هفته بیست و چهارم لیگ برتر در ساعت ۲۳:۳۰ میزبان لسترسیتی بود که این بازی با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید.


لیورپول با این نتیجه ۶۱ امتیازی شد و فرصت رساندن فاصله اش با منچسترسیتی به ۷ امتیاز را از دست داد. لیورپول در همان دقیقه ۲ بازی روی یک کار تیمی خوب توسط سادیو مانه به گل رسید.


لستر در دقیقه ۲۵ روی اشتباه بزرگ الیسون نزدیک بود به گل برسد اما مدیسون با بی دقتی این فرصت مناسب را از دست داد. در حالی که بنظر می رسید نیمه اول با برتری لیورپول تمام خواهد شد تیم لستر در دقیقه ۴۷ روی ضربه آزاد ارسالی و در شلوغی محوطه جریمه توسط مگوایر به گل تساوی رسید.


  لستر نزدیک بود در ابتدای نیمه دوم روی اشتباه مدافعان حریف به گل برسد اما آلیسون با یک عکس العمل خوب دروازه تیمش را بسته نگه داشت. نبی کیتا در دقیقه ۵۷ پس از اینکه روی یک حرکت فردی توانست دفاع لستر را بر هم بریزد تعادلش را از دست داد اما داور در میان اعتراض بازیکنان لیورپول دستور به ادامه بازی داد.


تلاش های بازیکنان لیورپول در شبی که این تیم چندان نمایش خوبی ارائه نکرد به نتیجه نرسید تا بازی مساوی شود.  ۲۰۳۱.