امروز جمعه ، ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          کاهش تولید بی‌سابقه در صنعت خودروسازی ایران          بررسی میت 20 پرو هواوی          روند کاهشی تراز آب دریای خزر در دهه‌های آینده          چند ترفند ساده عکاسی که باید بدانید          PCIe 4.0 در تراشه‌های آینده‌ی AMD و سهم Asmedia در طراحی آن          اقتصاد گیگ چگونه موجب افزایش تنوع کار می‌شود؟          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          هدف HMD گلوبال در سال آینده، تمرکز بر گوشی‌های پرچمدار خواهد بود          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          جعبه گشایی نوکیا ایکس 7         
لیورپول ۱ - ۱ لسترسیتی؛ پاس گل سیتیزن ها به هدر رفت!

به گزارش وبسایت نود، تیم لیورپول از هفته بیست و چهارم لیگ برتر در ساعت ۲۳:۳۰ میزبان لسترسیتی بود که این بازی با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید.


لیورپول با این نتیجه ۶۱ امتیازی شد و فرصت رساندن فاصله اش با منچسترسیتی به ۷ امتیاز را از دست داد. لیورپول در همان دقیقه ۲ بازی روی یک کار تیمی خوب توسط سادیو مانه به گل رسید.


لستر در دقیقه ۲۵ روی اشتباه بزرگ الیسون نزدیک بود به گل برسد اما مدیسون با بی دقتی این فرصت مناسب را از دست داد. در حالی که بنظر می رسید نیمه اول با برتری لیورپول تمام خواهد شد تیم لستر در دقیقه ۴۷ روی ضربه آزاد ارسالی و در شلوغی محوطه جریمه توسط مگوایر به گل تساوی رسید.


  لستر نزدیک بود در ابتدای نیمه دوم روی اشتباه مدافعان حریف به گل برسد اما آلیسون با یک عکس العمل خوب دروازه تیمش را بسته نگه داشت. نبی کیتا در دقیقه ۵۷ پس از اینکه روی یک حرکت فردی توانست دفاع لستر را بر هم بریزد تعادلش را از دست داد اما داور در میان اعتراض بازیکنان لیورپول دستور به ادامه بازی داد.


تلاش های بازیکنان لیورپول در شبی که این تیم چندان نمایش خوبی ارائه نکرد به نتیجه نرسید تا بازی مساوی شود.  ۲۰۳۱.