امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
با وجود صرف هزاران میلیارد تومان سندی در حوزه آمایش سرزمینی تهیه نشده است          با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          زوم‌اپ: Forest؛ افزایش تمرکز در کار و درس          اقتصاد گیگ چگونه موجب افزایش تنوع کار می‌شود؟          نصب تراشه الکترونیکی بر روی کانتینرها در هفته‌های آتی/ قاچاق کالا در گمرک را 100 درصد رد می‌کنیم          نگرانی از گرمای بی سابقه قطب شمال          ادامه روند مدیریت غلط آبی بحران آب را به وضعیت وخیمی دچار می‌کند          کدام­ خودرو را بخریم؛ نیسان جوک یا دامای X7؟          دستگاه انعطاف‌پذیری که امواج وای فای را به برق تبدیل می‌کند          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ          ستاره میشلن و داستان جذاب شکل گیری آن          چگونه اطلاعات ویکی پدیا را استخراج و تحلیل کنیم؟         
پیام کی‌روش پس از آخرین مصاحبه

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در صفحه‌ی شخصی خود پیامی منتشر کرد و نوشت:  عادل عزیز، نامه‌ای سرگشاده به یک طرفدار تیم ملی: ممنون بابت فرصتی که در اختیار من قرار دادی تا به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در آخرین مصاحبه من با تو، احساسات فردی و ملی‌ام را به اشتراک بگذارم.


من اینکار را بدون خوابیدن بعد از آخرین بازی انجام دادم. این دردناک بود که با یک باخت تمام شود.


این رویایی تیمی ما بود که به طرفداران تیم ملی یک پایان خوش را ارائه دهیم. این ممکن نشد، ولی همانطور که همیشه گفته شده، بازیکنان من بهترین تلاش خود را کردند تا شادی و افتخار را به مردم بدهند.


من فکر می کنم آن ها بخاطر کارهایی که در 8 سال گذشته کردند مستحق صلح، احترام و تقدیر هستند. باور دارم که اکنون وقت انتقاد نیست بلکه یک فرصت است تا با استفاده از تجربیاتی مثبتی که در داستان 8 ساله خود گرفتیم، پیشرفت کنیم.


ما به خودمان افتخار می کنیم چون به دنیا تصویر با پرستیژ و قابل احترامی را از فوتبال ایران نشان دادیم. این چیزی است که در زندگی حرفه‌ای فوتبال ما اهمیت دارد.


اینکه همیشه بدانیم برای چه بازی می کنیم. بدون اهمیت به اینکه در این راه با چه مشکلات و تبلیغاتی روبرو شدیم.


ما اینکار را به شیوه خودمان و با یک دیگر، برای مردم انجام دادیم.  اجازه دهید مردم با آزادی انتخاب خود بدون تاثیر دست‌کاری‌هایی که از روی بدخواهی انجام می‌شود, قضاوت نهایی را انجام دهند.


.