امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          نگاهی جامع به مشخصات پردازنده‌ Xeon W-3175X اینتل؛ هیولای سرورها          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          تصاویر جدید گلکسی S10e سامسونگ فاش شد          تجلیل از ۳۶ برگزیده حوزه علوم انسانی در دهمین جشنواره فارابی          بیسو T3 / تی 3؛ مشخصات فنی، قیمت و هر چه درباره آن باید بدانید          زیباترین کاشی کاری های جهان را در این مکان ها به تماشا بنشینید          آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)          جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          بررسی آنر 10          هدف HMD گلوبال در سال آینده، تمرکز بر گوشی‌های پرچمدار خواهد بود         
پیام کی‌روش پس از آخرین مصاحبه

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در صفحه‌ی شخصی خود پیامی منتشر کرد و نوشت:  عادل عزیز، نامه‌ای سرگشاده به یک طرفدار تیم ملی: ممنون بابت فرصتی که در اختیار من قرار دادی تا به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در آخرین مصاحبه من با تو، احساسات فردی و ملی‌ام را به اشتراک بگذارم.


من اینکار را بدون خوابیدن بعد از آخرین بازی انجام دادم. این دردناک بود که با یک باخت تمام شود.


این رویایی تیمی ما بود که به طرفداران تیم ملی یک پایان خوش را ارائه دهیم. این ممکن نشد، ولی همانطور که همیشه گفته شده، بازیکنان من بهترین تلاش خود را کردند تا شادی و افتخار را به مردم بدهند.


من فکر می کنم آن ها بخاطر کارهایی که در 8 سال گذشته کردند مستحق صلح، احترام و تقدیر هستند. باور دارم که اکنون وقت انتقاد نیست بلکه یک فرصت است تا با استفاده از تجربیاتی مثبتی که در داستان 8 ساله خود گرفتیم، پیشرفت کنیم.


ما به خودمان افتخار می کنیم چون به دنیا تصویر با پرستیژ و قابل احترامی را از فوتبال ایران نشان دادیم. این چیزی است که در زندگی حرفه‌ای فوتبال ما اهمیت دارد.


اینکه همیشه بدانیم برای چه بازی می کنیم. بدون اهمیت به اینکه در این راه با چه مشکلات و تبلیغاتی روبرو شدیم.


ما اینکار را به شیوه خودمان و با یک دیگر، برای مردم انجام دادیم.  اجازه دهید مردم با آزادی انتخاب خود بدون تاثیر دست‌کاری‌هایی که از روی بدخواهی انجام می‌شود, قضاوت نهایی را انجام دهند.


.