امروز جمعه ، ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          رندرهای جذاب از کامیون آلفارومئو منتشر شد          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          برترین هنرهای خیابانی در معروف ترین شهرهای جهان          ادامه فشارها بر هواوی؛ کشورهای اروپایی نیز روابط تجاری را با هواوی قطع می‌کنند          پنج کتابی که بیل گیتس برای خواندن یا هدیه دادن، توصیه می‌کند          چند ترفند ساده عکاسی که باید بدانید          بیسو T3 / تی 3؛ مشخصات فنی، قیمت و هر چه درباره آن باید بدانید          بررسی آنر 10          بررسی مک بوک پرو 13 اینچی اپل مدل 2018          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          چهار روش برای بهبود عکاسی بدون عوض‌کردن دوربین عکاسی         
المعز علی: ژاپن می‌دانست چگونه به ایران گل بزند و پیروز شود

به گزارش وبسایت نود و به نقل از روزنامه العرب قطر، العمز علی درباره رسیدن به رکورد گلزنی علی دایی در جام ملت‌های آسیا گفت: البته به گل‌هایی که برابر امارات و دیگر تیم‌ها در این رقابت‌ها زدم افتخار می‌کنم اما دستاوردهای فردی برای من مهم نیست.


واقعا فقط روی خودم تمرکز نمی‌کنم. تمامی گل‌هایی را که تاکنون به ثمر رساندم فراموش می‌کنم و برای کمک به تیم ملی قطر در رسیدن به پیروزی در بازی با ژاپن تلاش خواهم کرد.


مهاجم تیم ملی فوتبال قطر و بهترین گلزن جام ملت‌های آسیا 2019 در رابطه با بازی با ژاپن اظهار داشت: ژاپن تیم قدرتمندی است و بازی آسانی نداریم. دیدیم که ژاپنی‌ها چه سطح فنی از خود در جام ملت‌های آسیا به ویژه در بازی مرحله نیمه‌نهایی برابر ایران به نمایش گذاشتند.


ایران کنترل بازی را در اختیار داشت اما ژاپنی‌ها می‌دانستند چگونه به این تیم گل بزنند و پیروز شوند. ما با آنالیز ژاپن تمام جزئیات این تیم را می‌دانیم.


ما به عنوان جنگجویان در جام ملت‌های آسیا 2019 حضور یافتیم تا هواداران‌مان را که نمی‌توانستند اینجا باشند وادار به حمایت و تشویق کنیم. می‌دانستیم که آنها با قلب‌هایشان ما را حمایت می‌کنند.


امیدوار هستیم همچنان ما را دعا کنند تا با ادامه این حرکت به قهرمانی جام ملت‌های آسیا برسیم. تیم‌های ملی فوتبال قطر و ژاپن از ساعت 17:30 دقیقه فردا (جمعه - 12 بهمن) در بازی فینال جام ملت‌های آسیا 2019 به مصاف هم می‌روند.


1870.