امروز یکشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
کاوشگر فونیکس و ماجراجویی کشف آب در سیاره مرگ          روحانی چرا هنجارشکنی می کند؟          انقلاب در برخی مسائل به‌وسیله انقلابیونی که جزء خواص بودند منحرف شد          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ          خودکفایی۸۵درصدی در تامین پروتئین کشور/خاویار گیاهی در شمال کشت می‌شود          «توفان» ایرانی در مقابل تانک‌های دشمن/ نفوذ «دهلاویه» تا عمق زره پوش‌ها          چالش ۱۰ ساله با پرتغییرترین چهره‌های اخیر انقلاب          راهنمای جامع برون‌سپاری وظایف برای کارآفرینان و مدیران          برگزاری سلسله نشست‌های «تاریخ انقلاب» در حزب هدی          کدام­ خودرو را بخریم؛ نیسان جوک یا دامای X7؟          بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی          استخدام در عصر انقلاب هوش مصنوعی چگونه است         
نگاه ویژه صلاح به دیدار با لستر؛ رسیدن به رکورد سوارز

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه لیورپول، در یکی از مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس امشب لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به مصاف لسترسیتی خواهد رفت و با پیروزی در این مسابقه، فرصت آن را دارد تا اختلاف را با نزدیک ترین تعقیب کننده یعنی منچسترسیتی به عدد 7 برساند.


محمد صلاح که اکنون به رکورد 19 گل در همه رقابت های فصل 19-2018 دست یافته، فرصت آن را دارد که در این بازی 20 گله شود. صلاح که در فصل 18-2017 نیز آمار 44 گل در تمامی رقابت ها را به نام خود ثبت کرده بود، با یک گل دیگر به اولین بازیکن لیورپول بعد از لوئیس سوارز تبدیل خواهد شد که در دو فصل متوالی، حداقل 20 گل در همه رقابت ها به ثمر می‌رساند.


سوارز در فصول 13-2012 و 14-2013 به ترتیب 30 و 31 گل به ثمر رسانده بود.  اگر صلاح در بازی امشب موفق شود 2 گل به ثمر برساند، تعداد گل های خود را در لیگ برتر برای لیورپول بعد از تنها 60 مسابقه به عدد 50 خواهد رساند.


صلاح در 3 بازی گذشته برابر لستر 3 گل به ثمر رسانده و امیدوار به گلزنی مجدد در چهارمین دیدار است. گل بعدی لیورپول مقابل لستر، صدمین گل این تیم در دیدارهای لیگ برتری دو تیم در ورزشگاه آنفیلد خواهد بود.


  یکی دیگر از بازیکنانی که لیورپولی ها در بازی امشب به او امید دارند، سادیو مانه سنگالی است که در 4 بازی گذشته برابر لستر سیتی با 2 گل و 2 پاس گل، روی 4 گل تاثیر مستقیم داشته است. مانه در 22 بازی لیورپول در ورزشگاه آنفیلد گل زده و لیورپول در تمامی این مسابقات پیروز از میدان خارج شده است.


7712.