امروز یکشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روند کاهشی تراز آب دریای خزر در دهه‌های آینده          بررسی میت 20 پرو هواوی          فارس من| مرزبانان ربوده شده در صحت و سلامت هستند          فیسبوک چگونه مفهوم رایانش را تغییر داده است؟          نگاهی به فروشگاه نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های کاربردی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ          ناب‌ترین استعدادهای ایرانی را در طرح ویژه «ایران تلنت» برای استارتاپ‌ها پیدا کنید          بدهی ۳۰۰ میلیارد تومانی شهروندان در ورود به محدوده طرح ترافیک          اقتصاد گیگ چگونه موجب افزایش تنوع کار می‌شود؟          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          نگرانی برای مهاجرت دانشجویان نداریم          استخدام در عصر انقلاب هوش مصنوعی چگونه است          شمار شنبه‌های اعتراضی در فرانسه به عدد یازده رسید+ عکس و فیلم         
آمادگی مسی برای بازگشت به تیم ملی آرژانتین

به گزارش وبسایت نود، رسانه آرژانتینی اوله گزارش داده که لیونل مسی در آستانه بازگشت به تیم ملی آرژانتین در بازی های ملی ماه مارچ است.


اگرچه تاکنون این خبر توسط لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی و کلودیو تاپیا، رئیس اتحادیه فوتبال آرژانتین تایید نشده اما گزارش شده که مسی طی صحبت هایی با اسکالونی، از تمایل خود برای بازگشت سخن گفته است. فوق ستاره بارسلونا بعد از حذف آرژانتین از جام جهانی 2018 به دست فرانسه درباره این موضوع سخنی به میان نیاورده اما هم اسکالونی و هم تاپیا نسبت به بازگشت لئو به آلبی سلسته خوشبین بوده و رسانه ها را در این زمینه به آرامش فراخوانده اند.


در دور بعدی بازی های ملی، آرژانتین در دو دیدار دوستانه ابتدا در روز 22 مارچ در ورزشگاه واندا متروپولیتانوی مادرید به مصاف ونزوئلا خواهد رفت و سپس 4 روز بعد در رباط، مهمان تیم ملی مراکش خواهد بود. به نظر می‌رسد در این دو بازی می‌توان شاهد بازگشت مسی به تیم ملی آرژانتین بود.


7712.