امروز شنبه ، ۱۳۹۸/۰۱/۳۱

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

رندرهای جذاب از کامیون آلفارومئو منتشر شد          کشف مواد مخدر شیشه از داخل شارژر موبایل          بررسی میت 20 پرو هواوی          زیباترین کاشی کاری های جهان را در این مکان ها به تماشا بنشینید          با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          پنج کتابی که بیل گیتس برای خواندن یا هدیه دادن، توصیه می‌کند          معرفی ۱۰ یوتیوبر پر درآمد سال ۲۰۱۸          چگونه اطلاعات ویکی پدیا را استخراج و تحلیل کنیم؟          آداب غذا خوردن کدام کشورها عجیب و غریب است؟ (قسمت دوم)         
آمادگی مسی برای بازگشت به تیم ملی آرژانتین

به گزارش وبسایت نود، رسانه آرژانتینی اوله گزارش داده که لیونل مسی در آستانه بازگشت به تیم ملی آرژانتین در بازی های ملی ماه مارچ است.


اگرچه تاکنون این خبر توسط لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی و کلودیو تاپیا، رئیس اتحادیه فوتبال آرژانتین تایید نشده اما گزارش شده که مسی طی صحبت هایی با اسکالونی، از تمایل خود برای بازگشت سخن گفته است. فوق ستاره بارسلونا بعد از حذف آرژانتین از جام جهانی 2018 به دست فرانسه درباره این موضوع سخنی به میان نیاورده اما هم اسکالونی و هم تاپیا نسبت به بازگشت لئو به آلبی سلسته خوشبین بوده و رسانه ها را در این زمینه به آرامش فراخوانده اند.


در دور بعدی بازی های ملی، آرژانتین در دو دیدار دوستانه ابتدا در روز 22 مارچ در ورزشگاه واندا متروپولیتانوی مادرید به مصاف ونزوئلا خواهد رفت و سپس 4 روز بعد در رباط، مهمان تیم ملی مراکش خواهد بود. به نظر می‌رسد در این دو بازی می‌توان شاهد بازگشت مسی به تیم ملی آرژانتین بود.


7712.