امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

روند کاهشی تراز آب دریای خزر در دهه‌های آینده          بیسو T3 / تی 3؛ مشخصات فنی، قیمت و هر چه درباره آن باید بدانید          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          وانت فورد سوپر دیوتی ۲۰۲۰ رونمایی شد          بررسی آنر 10          تصاویر جدید گلکسی S10e سامسونگ فاش شد          تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت          بررسی ویدیویی macOS Mojave          چهار روش برای بهبود عکاسی بدون عوض‌کردن دوربین عکاسی          با زیباترین دریاچه های جهان آشنا شوید          نگاهی جامع به مشخصات پردازنده‌ Xeon W-3175X اینتل؛ هیولای سرورها         
بررسی دلایل تاخیر بشار رسن در کمیته انضباطی پرسپولیس/ مشکل ویزا وجود ندارد

به گزارش وبسایت نود، محمد امام‌وردی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با بشار رسن در ارتباط هستیم و منتظریم مشکلی که در مورد گذرنامه اعلام می‌کند، برطرف شود و زودتر به ایران برگردد.


طبیعی است، پس از بازگشت او این موضوع را بررسی خواهیم کرد. وی ادامه داد: در مورد بشار رسن در ارتباط با دفترچه اقامت و ویزای کار مشکلی وجود ندارد.


شایعات در این ارتباط از کجا مطرح شد، نمی‌دانم ولی مواردی که گفتم تا سال آینده اعتبار دارد. بشار رسن با توجه به خواست آقای برانکو، قرار بود از روز یکشنبه در تمرینات حاضر شود ولی از طریق مدیربرنامه‌های خود به باشگاه اطلاع داد، مشکل گذرنامه دارد و با توجه به اینکه درگیر اردوها و بازی‌های تیم ملی عراق بود، نتوانست کار خود را قبل از این پیگیری کند.


امام‌وردی اضافه کرد: بشار رسن اعلام کرده است به محض رفع مشکل عازم ایران خواهد شد. قطعا پس از بازگشت این بازیکن، کمیته انضباطی باشگاه با توجه به این تاخیر و غیبت، موضوع را بررسی می‌کند.


بعد از این پیگیری‌ها، چنانچه نیاز باشد، تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد. 1870.