امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
با زیباترین دریاچه های جهان آشنا شوید          تولید و تجارت بخش کشاورزی باید «قراردادی» شود          اقتصاد گیگ چگونه موجب افزایش تنوع کار می‌شود؟          نگاتیوهای جنگ «خودخوری» می‌کنند          چهار روش برای بهبود عکاسی بدون عوض‌کردن دوربین عکاسی          مشخصات فنی وانت شورولت سیلورادو HD مدل ۲۰۲۰ اعلام شد          سرباز-معلم ایرانی و حامیان جهانی‌اش          نگرانی برای مهاجرت دانشجویان نداریم          اصطلاحاتی که فقط سربازها می‌دانند!          با وجود صرف هزاران میلیارد تومان سندی در حوزه آمایش سرزمینی تهیه نشده است          هر قدر کارت می‌کشم، حسابم خالی نمی‌شود          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند         
بررسی دلایل تاخیر بشار رسن در کمیته انضباطی پرسپولیس/ مشکل ویزا وجود ندارد

به گزارش وبسایت نود، محمد امام‌وردی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با بشار رسن در ارتباط هستیم و منتظریم مشکلی که در مورد گذرنامه اعلام می‌کند، برطرف شود و زودتر به ایران برگردد.


طبیعی است، پس از بازگشت او این موضوع را بررسی خواهیم کرد. وی ادامه داد: در مورد بشار رسن در ارتباط با دفترچه اقامت و ویزای کار مشکلی وجود ندارد.


شایعات در این ارتباط از کجا مطرح شد، نمی‌دانم ولی مواردی که گفتم تا سال آینده اعتبار دارد. بشار رسن با توجه به خواست آقای برانکو، قرار بود از روز یکشنبه در تمرینات حاضر شود ولی از طریق مدیربرنامه‌های خود به باشگاه اطلاع داد، مشکل گذرنامه دارد و با توجه به اینکه درگیر اردوها و بازی‌های تیم ملی عراق بود، نتوانست کار خود را قبل از این پیگیری کند.


امام‌وردی اضافه کرد: بشار رسن اعلام کرده است به محض رفع مشکل عازم ایران خواهد شد. قطعا پس از بازگشت این بازیکن، کمیته انضباطی باشگاه با توجه به این تاخیر و غیبت، موضوع را بررسی می‌کند.


بعد از این پیگیری‌ها، چنانچه نیاز باشد، تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد. 1870.