امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
دستگاه انعطاف‌پذیری که امواج وای فای را به برق تبدیل می‌کند          بازدید معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از خبرگزاری فارس          مسئول کُرد: بین سوریه و ترکیه قطعا حکومت سوریه را انتخاب می‌کنیم          چگونه اطلاعات ویکی پدیا را استخراج و تحلیل کنیم؟          از قلم‌افتاده‌های طرح حمایتی دولت در انتظار مساعدت/ احتمال خطا در واریز؛برخی ۲بار گرفتند          تداوم شکنجه و آزار و اذیت جنسی در بازداشتگاه‌های سعودی          هر قدر کارت می‌کشم، حسابم خالی نمی‌شود          فیسبوک چگونه مفهوم رایانش را تغییر داده است؟          فولکس واگن پاسات ۲۰۱۹ فیس لیفت معرفی شد          فیروزجا به صدر جدول رده بندی رسید          بررسی آنر 10          روحانی چرا هنجارشکنی می کند؟         
عبدالکاظم طالقانی: هیچ کسی نمی‌تواند در این فوتبال شخصیتش را پشت نقاب پنهان کند

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، عبدالکاظم طالقانی درباره اظهارات امیر قلعه نویی عنوان کرد: متاسفم بگویم برخی متاسفانه عادت دارند در هر شرایطی اهداف خود را پیگیری کنند و در این میان برای شان اهمیت ندارد که این اتفاق با فحاشی و توهین باشد یا تهمت و افترا.


در این میان در لغت نامه این افراد،شادی مردم مفهومش می شود خیانت و اینکه تیم ملی باعث تحسین جهانیان می شود ناراحتی به بار می آورد. این مباحثی است که مردم به طور کامل می دانند و هرگز افراد نمی توانند با نقاب پشت امیال شخصی شان پنهان شوند.


وی ادامه داد: ظاهرا برخی افراد قافیه برای شان تنگ آمده که ناچار به بیان مباحث غیر واقعی می شوند. در حالیکه دیدیم در این چند روز استخوان خرد کرده های فوتبال مملکت مانند داریوش مصطفوی و محمد دادکان از تیم ملی و مسولان فدراسیون تمجید کردند اما اینک می بینیم که برخی متاسفانه اغراض شخصی 10 ساله شان را همچنان رها نکرده اند و می خواهند در قالب حرف های پر زرق و برق مباحث شخصی شان را پیش ببرند.


با این وجود شک ندارم مردم همه را در این فوتبال می شناسند. عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: توضیح کوتاهی داشته باشم که همسر من با هزینه شخصی ام همراه من به امارات آمد و ریالی از هزینه های فدراسیون در این باره صرف نشد.


البته حالا که صحبت از شفاف سازی است بد نیست برخی درباره درآمدهای آنچنانی شان هم اطلاع رسانی کنند که مشخص شود هزینه حضور همراهان شان در اردوها و سفرهای تیم ها را چه کسی می پردازد. طالقانی تصریح کرد: من ریالی درآمد از فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال ندارم و از این بابت افتخار می کنم.


امیدوارم روحیه راست و رک بودن با مردم و پرهیز از نمایش به کل فوتبال ما تسری یابد. 1870.