امروز سه شنبه ، ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

پروکسی تلگرام

جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          بررسی ویدیویی macOS Mojave          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          راهنمای خرید چادر مسافرتی          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          برترین هنرهای خیابانی در معروف ترین شهرهای جهان          با زیباترین دریاچه های جهان آشنا شوید          چند ترفند ساده عکاسی که باید بدانید          معرفی ۱۰ یوتیوبر پر درآمد سال ۲۰۱۸          بهترین مرورگرهای وب در سال 2018          نگاهی جامع به مشخصات پردازنده‌ Xeon W-3175X اینتل؛ هیولای سرورها         
بودیمیر در تمرین گروهی پرسپولیس شرکت کرد

به گزارش وب سایت نود  و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان آخرین تمرین خود برای شروع نیم‌فصل دوم لیگ برتر را امروز (سه‌شنبه) از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی انجام دادند.


* پیش از شروع تمرین، اعضای تیم نونهالان پرسپولیس که در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شده بودند با اعضای تیم بزرگسالان دیدار کردند و تصویری به یادگار گرفتند. * تمرین بعد از گرم کردن و کار با توپ به بازی فوتبال در نیمی از زمین اختصاص یافت و در ادامه، استیلینوویچ تمرینات بدنی و برخوردها را با بازیکنان مرور کرد و دروازه‌بان‌ها نیز توسط ایگور پانادیچ تمرین داده شدند.


* ماریو بودیمیر که دیروز اختصاصی کار کرد، ولی در فهرست اردو قرار داشت، تمرین امروز را کامل انجام داد و محمد انصاری هم به دویدن دور زمین پرداخت. * ارسال‌های بلند، پاس به عقب و شوت به دروازه و ضربات شروع مجدد از دیگر برنامه‌های تمرین پایانی پرسپولیس برای بازی با پدیده بود.


سرخپوشان پس از این تمرین برای آغاز اردو، راهی هتل اوین شدند. 2051.