امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
برگزاری دوره‌های آموزشی پیشگیری از اعتیاد و فضای مجازی برای مشاوران پرورشی تهران          ذهن‌ آگاهی،‌ درس جدید مدارس انگلستان          کانال‌های برتر یوتیوب با قیمت‌های میلیون دلاری خرید‌ و فروش می‌شوند          هشدار در مورد افزایش سیارک های دور زمین          معرفی ۱۰ یوتیوبر پر درآمد سال ۲۰۱۸          بیش از 50 نفر در پی اعتراضات دیروز فرانسه دستگیر شده‌اند          فیسبوک چگونه مفهوم رایانش را تغییر داده است؟          تجلیل از ۳۶ برگزیده حوزه علوم انسانی در دهمین جشنواره فارابی          فضایی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های خارجی به‌دنبال ناامید کردن مردم است          ۱۱۰۰ روستا تحت پوشش تلفن همراه قرار گرفتند          روند کاهشی تراز آب دریای خزر در دهه‌های آینده          خودکفایی۸۵درصدی در تامین پروتئین کشور/خاویار گیاهی در شمال کشت می‌شود         
منشا: انتقالم به استقلال یک جهش بزرگ است

به گزارش وب سایت نود، گادوین منشا بعد از انعقاد قرارداد با استقلال به سایت رسمی باشگاه گفت: خیلی خوشحالم که در اینجا حضور دارم.


انتقال به استقلال یک قدم بزرگ و یک جهش بزرگ است. احساس غریبی ندارم و اینجا شبیه به خانه خودم است.


او ادامه داد: تنها چیزی که برای من مانده، نشان دادن توانایی های خودم است تا به خیلی افراد ثابت کنم که اشتباه نکردم به استقلال آمدم. مهاجم تیم فوتبال استقلال در ادامه عنوان کرد: استقلال را می شناسم.


استقلال باشگاه بزرگی است و دو مرتبه قهرمان آسیا شده است. استقلال را همه می شناسند.


منشا درباره همکاری با شفر تصریح کرد: رابطه من با آقای شفر بسیار نزدیک است. ایشان به من اعتقاد دارند و به همین خاطر بود که ایشان از من خواست تا باشگاه من را جذب کنند.


حتی ایشان می دانست که این یک جا به جایی بسیار بزرگ است. من از ایشان به خاطر اعتقاد و اعتمادی که به من دارند، تشکر می کنم.


او در بخش بعدی صحبت های خود بیان کرد: استقلال در آسیا با تیم های سختی رقابت می کند. من با الهلال و الدحیل بازی کردم و مهم ترین چیز این است که برابر آنها موفق عمل کردم.


امیدوارم استقلال نتایج خوبی بگیرد و عملکرد خوب من در آسیا تداوم داشته باشد تا به تیم کمک بیشتری بکنم. وی در پایان اعلام کرد که در استقلال شماره 90 را بر تن می کند.


  2051.