امروز جمعه ، ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

وانت فورد سوپر دیوتی ۲۰۲۰ رونمایی شد          بررسی آنر 10          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          دستور قاطع رئیس کل بانک مرکزی برای اتصال به دولت الکترونیک          تجلیل از ۳۶ برگزیده حوزه علوم انسانی در دهمین جشنواره فارابی          راهنمای خرید چادر مسافرتی          با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          چگونه اطلاعات ویکی پدیا را استخراج و تحلیل کنیم؟          تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          با زیباترین دریاچه های جهان آشنا شوید         
منشا: انتقالم به استقلال یک جهش بزرگ است

به گزارش وب سایت نود، گادوین منشا بعد از انعقاد قرارداد با استقلال به سایت رسمی باشگاه گفت: خیلی خوشحالم که در اینجا حضور دارم.


انتقال به استقلال یک قدم بزرگ و یک جهش بزرگ است. احساس غریبی ندارم و اینجا شبیه به خانه خودم است.


او ادامه داد: تنها چیزی که برای من مانده، نشان دادن توانایی های خودم است تا به خیلی افراد ثابت کنم که اشتباه نکردم به استقلال آمدم. مهاجم تیم فوتبال استقلال در ادامه عنوان کرد: استقلال را می شناسم.


استقلال باشگاه بزرگی است و دو مرتبه قهرمان آسیا شده است. استقلال را همه می شناسند.


منشا درباره همکاری با شفر تصریح کرد: رابطه من با آقای شفر بسیار نزدیک است. ایشان به من اعتقاد دارند و به همین خاطر بود که ایشان از من خواست تا باشگاه من را جذب کنند.


حتی ایشان می دانست که این یک جا به جایی بسیار بزرگ است. من از ایشان به خاطر اعتقاد و اعتمادی که به من دارند، تشکر می کنم.


او در بخش بعدی صحبت های خود بیان کرد: استقلال در آسیا با تیم های سختی رقابت می کند. من با الهلال و الدحیل بازی کردم و مهم ترین چیز این است که برابر آنها موفق عمل کردم.


امیدوارم استقلال نتایج خوبی بگیرد و عملکرد خوب من در آسیا تداوم داشته باشد تا به تیم کمک بیشتری بکنم. وی در پایان اعلام کرد که در استقلال شماره 90 را بر تن می کند.


  2051.