امروز یکشنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
مدیریت آسان ویدیوکنفرانس‌ها با دستگاه کنترل جدید Tap لاجیتک          چند ترفند ساده عکاسی که باید بدانید          کاوشگر فونیکس و ماجراجویی کشف آب در سیاره مرگ          فیروزجا به صدر جدول رده بندی رسید          قیمت بیت‌ کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به ۹ هزار دلار خواهد رسید          هشدار در مورد افزایش سیارک های دور زمین          بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی          خودکفایی۸۵درصدی در تامین پروتئین کشور/خاویار گیاهی در شمال کشت می‌شود          شهر زیرزمینی کیش نمایش هنر حفر کاریز در ایران          آموزش طراحی تجربه‌ی کاربری؛ قسمت ششم: تحقیقات کاربر          تماشا کنید: فریم؛ برنامه سینمایی جدید زومجی          مشخصات فنی وانت شورولت سیلورادو HD مدل ۲۰۲۰ اعلام شد         
کارت بازی بازیکنان جدید استقلال، پدیده و نساجی صادر نشده است

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، فریبرز محمودزاده درباره صدور کارت بازی بازیکنان جدید سه باشگاه نساجی، استقلال و پدیده خراسان اظهار داشت: دو باشگاه نساجی و استقلال برای دریافت مجوز بازی بازیکنان جدید خود باید هم از کمیته انضباطی و هم از کمیته تعیین وضعیت نامه بیاورند.


باشگاه پدیده هم باید تنها از کمیته تعیین وضعیت نامه بیاورد که هیچ‌کدام از این سه باشگاه هنوز نامه‌ای برای ما نیاورده‌اند. او ادامه: ما قرارداد بازیکنان جدید این سه باشگاه را فقط رویت کرده‌ایم، آن هم برای اینکه بازه‌ زمانی نقل‌وانتقالات نیم‌فصل را از دست ندهند، اما کارت بازی برای هیچ یک از بازیکنان این تیم صادر نشده است.


«گفته می‌شود کارت بازی دو بازیکن خارجی تیم نساجی صادر شده است؟»، رئیس کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ در واکنش به این پرسش گفت: خیر، این‌طور نیست. همان‌طور که گفتم قراردادهای بازیکنان جدید سه باشگاه استقلال، نساجی و پدیده فقط رویت شده و هر زمانی که کمیته‌های مربوطه مجوز لازم را صادر کنند، ما هم کارت بازی بازیکنان را صادر می‌کنیم.


فقط داریوش شجاعیان و محسن کریمی در تیم استقلال چون بازیکن جدید نیستند کارت بازی برای‌شان صادر شد. محمودزاده در پایان درباره آخرین وضعیت پاتوسی، بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال و اینکه آیا استعلام این بازیکن از فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی رسیده است یا خیر؟ عنوان کرد: خیر، هنوز این استعلام به دست ما نرسیده است.


روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال در جریان کامل این موضوع است.   2051.