امروز چهارشنبه ، ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
فضایی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های خارجی به‌دنبال ناامید کردن مردم است          مصرف روغن ماهی باعث بهبود بیماری آسم در جوانان نمی شود          صالحی خطاب به اروپا: اگر اعتماد از بین برود همه بازی را می‌بازند          تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت          تداوم شکنجه و آزار و اذیت جنسی در بازداشتگاه‌های سعودی          پالرمو، مجازات یا پاداش به غربی ها ؟          چمن‌گلی: عده‌ای با وعده‌های نامعقول دنبال جمع کردن رأی هستند          ارتش یمن از تسلیحات بازدارنده علیه ناقضان توافق صلح استفاده خواهد کرد          بررسی میت 20 پرو هواوی          هشدار در مورد افزایش سیارک های دور زمین          مذاکره مخابرات برای قانونی کردن دوباره دریافت آبونمان از تلفن ثابت          ۱۱۰۰ روستا تحت پوشش تلفن همراه قرار گرفتند         
مدیریت آسان ویدیوکنفرانس‌ها با دستگاه کنترل جدید Tap لاجیتک

دیگر با جست‌وجو برای یافتن ریموت کنترل یا سروکله‌زدن با کلیدهای مختلف آن خداحافظی کنید.


Logitech Tap دستگاه کنترل جدیدی مجهز به صفحه‌ی لمسی است که همیشه در اتاق کنفرانس حاضر و آماده است.لاجیتک بیش از هر مجموعه‌ی دیگری در زمینه‌ی تغییر سیستم‌های ویدئوکنفرانس شرکتی فعال بوده و سیاست کم‌هزینه‌ی BYOD (به‌معنای «دستگاه خود را بیاورید») را جایگزین دستگاه‌های پیچیده با مراحل نصب طاقت‌فرسا و قفل‌های نرم‌افزاری کرده است.


این سیستم به شرکت‌ها اجازه می‌دهد سرویس‌ها و نرم‌افزارهای مدنظرشان را به‌راحتی انتخاب کنند. این شرکت پیش‌تر دستگاه‌هایی مثل Group و Meetup و SmartDock را برای ویدئوکنفرانس‌ها عرضه کرده بود.


لاجیتک حالا کنترل Tap را معرفی کرده که در فصل بهار به‌بازار می‌آید. این دستگاه شباهت زیادی به SmartDock دارد؛ ولی تفاوت‌هایی اساسی و مهم در آن دیده می‌شود.


کنترل Tap لاجیتک که در نمایشگاه ISE رونمایی شده، نسخه‌ای اصلاح‌شده‌ای از دستگاه SmartDock این شرکت است که با استفاده از سرفیس پرو مایکروسافت سیستم‌های اتاق کنفرانس اسکایپ را کنترل می‌کرد. آن دستگاه بزرگ بود و در جایش محکم می‌شد؛ بنابراین امکان جا‌به‌جایی آن وجود نداشت.


با‌این‌حال، لاجیتک بازخوردهایی دریافت کرد که نشان می‌داد این دستگاه بیش‌ازحد بزرگ بوده و ضمن اشغال‌کردن فضای زیاد از میز کار، فقط می‌توانست به یک سیستم نرم‌افزاری کنفرانس متصل شود.در مقابل، Tap کوچک و جمع‌وجور است و ابعادی معادل ۲.


۳ در ۹.۶ در ۷.


۰ اینج دارد و با سرویس‌های ارائه‌دهنده‌ی کنفرانس متعددی کار می‌کند. این دستگاه از واحد پردازشی مستقل برخوردار نیست و باید به کامپیوتر معمولی کوچکی مثل NUC اینتل متصل شود که بتواند نرم‌افزارهای گوگل و مایکروسافت یا Zoom را اجرا کند.


همچنین، مجهز‌بودن آن به درگاه USB ضروری است.این دستگاه که امکان قرارگیری روی میز یا نصب روی دیوار را دارد، فقط یک کانکتور و یک کابل برق دارد.


سایر دستگاه‌های صوتی‌‌وتصویری مثل میکروفون‌ها یا دوربین‌ها یا نمایشگرها به کامپیوتر کنترل‌کننده متصل می‌شوند. متأسفانه این دستگاه فعلا از برقراری ارتباط بی‌سیم با کامپیوتر بی‌بهره است؛ درحالی‌که امروزه، استفاده از فناوری بی‌سیم امری رایج به‌شمار می‌رود.


همچنین، کاربران SmartDock به لاجیتک اطلاع داده بودند که کابل این دستگاه باید بلندتر و مستحکم‌تر باشد. به‌همین‌دلیل، این شرکت کابل ۲۵ متری محکمی نیز با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه کرده که به کابل رابط (اکستندر) و رپیتر نیازی ندارد.


این کابل می‌تواند تا ۱۳۶ کیلوگرم نیروی کششی را تحمل کند و با الیاف آرامید تقویت شده است. به‌گفته‌ی جووان واندرمیت، مدیر بازاریابی لاجیتک، کابل Tap آن‌قدر محکم و ایمن است که می‌توانید این دستگاه را با کابل بگیرید و بدون واردشدن هیچ آسیبی آن را در هوا تکان دهید.


کنترل Tap در بسته‌های متفاوتی دردسترس کاربر قرار دارد. با پرداخت ۹۹۹ دلار می‌توان این دستگاه را به‌تنهایی خرید؛ ولی تهیه‌ی بسته‌ی ۱،۹۹۹ دلاری که همراه‌با کامپیوتر عرضه می‌شود، شاید گزینه‌ای مفیدتر باشد.


افزون‌براین، با پرداخت ۴،۹۹۹ دلار می‌توان سیستم کاملی شامل دستگاه‌های Tap و Rally Plus (دربردارنده‌ی یک دوربین باکیفیت و دو اسپیکر و دو میکروفون) و قاب‌های Rally و کامپیوتر و نگه‌دارنده‌ی کامپیوتر را خرید. شرکت‌های Ingram و Tech Data و Synnex از توزیع‌کنندگان اولیه‌ی این دستگاه هستند.


بیشتر بخوانید: لاجیتک تجهیزات ویدیوکنفرانس جدید خود در کشور را رونمایی کرد مذاکره‌ لاجیتک برای تصاحب پلنترونیکس بی‌نتیجه ماند لاجیتک درصدد تصاحب پلنترونیکس با ارزش ۲.۲ میلیارد دلار است اسپیکرهای قابل حمل UE Boom 3 و MegaBoom 3 رونمایی شدند لاجیتک از MX Vertical، نخستین ماوس عمودی خود رونمایی کرد.