امروز شنبه ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روند کاهشی تراز آب دریای خزر در دهه‌های آینده          کانال دم؛ کانالی که ناپلئون برای مقابله با ارتش بریتانیا ساخت          تجلیل از ۳۶ برگزیده حوزه علوم انسانی در دهمین جشنواره فارابی          بغداد سفیر ترکیه را فراخواند          با وجود صرف هزاران میلیارد تومان سندی در حوزه آمایش سرزمینی تهیه نشده است          دولت در لبه پرتگاه          زیباترین کاشی کاری های جهان را در این مکان ها به تماشا بنشینید          مذاکره مخابرات برای قانونی کردن دوباره دریافت آبونمان از تلفن ثابت          دستگاه انعطاف‌پذیری که امواج وای فای را به برق تبدیل می‌کند          با دعوت دوستان خود به پالسین، بدون قرعه‌کشی PS4 برنده شوید!          خودکفایی۸۵درصدی در تامین پروتئین کشور/خاویار گیاهی در شمال کشت می‌شود          رنجرور ولار SVAutobiography معرفی شد         
 هدف HMD گلوبال در سال آینده، تمرکز بر گوشی‌های پرچمدار خواهد بود

نوکیا در حال حاضر تحت مدیریت HMD گلوبال، دو سال بسیار موفق را پشت سر گذاشته و تا به امروز موفق به فروش بیش از ۷۰ میلیون گوشی شده است.


اکنون به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد موفقیت خود را در سال‌های پیش‌رو نیز تداوم بخشد.پس از تثبیت موقعیت نوکیا در بخش مقرون‌به‌صرفه و میان‌رده‌ی بازار گوشی‌های هوشمند، هدف اصلی HMD در سال ۲۰۱۹، تقویت و تحکیم این برند در بخش رده‌بالای بازار خواهد بود.


HMD در کنار این موضوع، تایید کرد که برخی از دستگاه‌های پیشرفته‌ی نوکیا سال آینده از راه خواهند رسید. این شرکت از هیچ مدل به‌خصوصی نام نبرد؛ اما تمام نشانه‌ها حاکی از عرضه‌ی نوکیا ۹ PureView در اواخر ژانویه (اوایل بهمن) هستند.


انتظار می‌رود پرچمدار آتی نوکیا به لطف ساختار دوربین پنجگانه‌اش برخی پیشرفت‌های عمده را در بخش دوربین ارائه دهد. با وجود این، HMD گلوبال از مواجه با این حقیقت ناخوشایند اجتناب نکرد که برند نوکیا هنوز از هیچ نوآوری عمده‌ای رونمایی نکرده؛ اما این شرکت تایید کرد که در حال حاضر یکی از اولویت‌های اصلی‌اش، پیشگامی در عرصه‌ی نوآوری در سال آینده است.


به همین دلیل، HMD انتظار دارد پرچمداران نوکیا در سال‌های پیش‌رو و به‌طور به‌خصوص ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ نقش فزاینده‌ی مهمی ایفا کنند.علاوه‌بر تمام این‌ها، HMD گلوبال برای بهبود خدمات مشتری خود و با امید ایجاد جامعه‌ی اینترنتی پویاتر، پول بیشتری سرمایه‌گذاری خواهد کرد.


این شرکت همچنین با امید به خلق اکوسیستمی گسترده‌تر، دست به عرضه‌ی لوازم جانبی بیشتری برای گوشی‌های خود خواهد زد. HMD در یادداشتی منتشرشده تایید کرد که دستگاه‌های آتی نوکیا، راهبرد نام‌گذاری فعلی این شرکت را ادامه خواهند داد؛ بدین معنی که به دنبال نوکیا ۶.


۱، نوکیا ۶.۲، ۶.


۳ و ..


. عرضه خواهند شد.


در آخر، در رابطه با آن دسته از محصولاتی که در دست توسعه نیستند، HMD اعلام کرد که در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت فیچر فون‌های جدید خاطره‌انگیز نظیر نوکیا ۳۳۱۰ و نوکیا ۸۱۱۰ جدید ندارد. علاوه‌بر این، مصرف‌کنندگان نباید به این زودی‌ها منتظر عرضه‌ی گوشی هوشمند گیمینگی با برند نوکیا باشند.


بیشتر بخوانید: HMD نوکیا 8.1، نسخه جهانی نوکیا X7 را معرفی کرد تصاویر جدیدی از قاب و ماکت نوکیا 9 PureView رویت شد نوکیا 9 PureView از پنج دوربین در پشت گوشی پشتیبانی می‌کند نوکیا و اوپو بر سر قراردادی چندین ساله به‌توافق رسیدند نوکیا تیم‌های خود را برای توسعه شبکه 5G تلفیق می‌کند.