امروز جمعه ، ۱۳۹۸/۰۳/۰۳

ابزارهای ویرایش متن

تایپ سریع

ربات

ثبت نام سریع ایران خودرو و سایپا

پروکسی تلگرام

تماشا کنید: قدرت استتار خارق‌العاده حیوانات در طبیعت          درهم امارات در سفر؛ نکته هایی که باید بدانید          مدیریت آسان ویدیوکنفرانس‌ها با دستگاه کنترل جدید Tap لاجیتک          بررسی آنر 10          وانت فورد سوپر دیوتی ۲۰۲۰ رونمایی شد          راهنمای خرید چادر مسافرتی          بهترین مرورگرهای وب در سال 2018          با آداب و رسوم مردم امارات متحده عربی آشنا شوید          جعبه گشایی نوکیا ایکس 7          راهنمای تحصیل در خارج از کشور (قسمت پنجم: تافل)          ظهور آرمانشهرهای سوسیالیستی؛ آغاز طرح آزمایشی درآمد پایه عمومی در هند          از «براق» تا «طوفان»؛ خودروهای زرهی که در ایران ساخته شدند         
خدمتکار مخصوص شبکه‌‌ اجتماعی، سرویس جدید گروه هتل ایبیس سوئیس

گروه هتل‌های زنجیره‌ای Ibis در سوئیس، سرویس جدیدی تحت عنوان «خدمتکار شبکه‌های اجتماعی» در اختیار مسافران قرار می‌دهد تا آنها بتوانند در طول سفر و اقامت در هتل، دغدغه‌ی مدیریت بر صفحه‌ی شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام خود را نداشته باشند؛ البته احتمالا بسیاری از افراد با مدیریت شبکه‌ی اجتماعی خود مشکلی نداشته باشند، اما کاربران حرفه‌ای‌ اینستاگرام در چنین شرایطی واقعا به چنین سرویسی نیاز دارند.


 در وب‌سایت گروه هتل ایبیس، در مورد این سرویس توضیحاتی ارائه شده است: مسافران می‌توانند بدون استرس، از سفر خود لذت ببرند. مسافرانی که تمایل به استفاده از سرویس خدمتکار مخصوص شبکه‌‌ی اجتماعی اینستاگرام را دارند، می‌توانند درخواست خود را به هتل اعلام کنند تا در مدت زمان سفر، خدمتکار مخصوص شبکه اجتماعی مدیریت بر صفحه‌ی آنها را برعهده بگیرد تا بدین ترتیب بتوانند در آرامش کامل سفری لذت‌بخش را تجربه کنند.


بی‌شک استفاده از سرویس خدمتکار مخصوص اینستاگرام برای مسافران مزایایی خواهد داشت. کاربران فعال شبکه‌‌های اجتماعی می‌توانند تعطیلات خود را بدون دغدغه‌‌های مربوط به مدیریت بر فالوورهایشان در آرامش سپری کنند.


پست‌ها توسط خدمتکار مخصوص در اینستاگرام به‌اشتراک گذاشته می‌شود و این سرویس مسئول رسیدگی به همه‌ی موارد مربوط به صفحه‌ی کاربری خواهد شد.مقاله‌های مرتبط:استفاده از اینستاگرام برای افراد کم‌توان آسان‌تر می‌شودهنوز جزئیات دقیقی در مورد سرویس یادشده ارائه نشده است؛ اما ظاهرا مسافران ژنو و زوریخ که در هنگام رزرو اتاق برای تعطیلات آخر هفته، سرویس خدمتکار شبکه‌ی اجتماعی را نیز درخواست می‌کنند، گروه هتل ایبیس چنین خدماتی را برای آنها درنظر می‌گیرد.


خدمتکار شبکه‌ی اجتماعی مسئولیت مدیریت و رسیدگی به شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام را برعهده دارد. ظاهرا هتل ایبیس برای تبلیغ سرویس «خدمتکار شبکه‌های اجتماعی» از برخی ستاره‌های اینستاگرامی نیز کمک گرفته است.


سرویس جدید Ibis با شروع قیمت ۷۰ پوند برابر با ۷۹ دلار آمریکا در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. در عین حال، مسافرانی که قصد استفاده از خدمتکار مخصوص شبکه‌ی اجتماعی را دارند، باید رمز عبور خود را در اختیار هتل قرار بدهند.


کلیه‌ی پست‌هایی که توسط خدمتکار شبکه‌ی اجتماعی به‌اشتراک گذاشته می‌شود، با هشتک مشخص‌ #postedbysocialmediasitter در اینستاگرم انتشار پیدا می‌کند.فیلیپ آلانو، قائم‌مقام گروه هتل‌های Accor، شرکت مالک هتل‌های زنجیره‌ای ایبیس می‌گوید:به‌دنبال رویکردهای جدید و خلاقانه‌ای برای ارائه‌ی خدمات و سرویس‌ به مشتریان خودمان هستیم که با شرایط زمان فعلی سازگار و هماهنگ باشد.


سرویس خدمتکار مخصوص شبکه‌ی اجتماعی نیز ابتکاری در همین راستا است که می‌تواند تجربه‌ی متفاوتی از سفر برای مسافران ایبیس ایجاد کند. باید ببینیم آیا گروه هتل ایبیس در مسیر جدید خود موفق خواهد شد و آیا سافران از این سرویس استقبال خواهند کرد یا خیر.


بیشتر بخوانید: بلاک چین چگونه آینده‌ی رسانه‌های اجتماعی را شکل می‌دهد؟ اینستاگرام قابلیت Close Friends را برای بخش استوری معرفی کرد استفاده از اینستاگرام برای افراد کم‌توان آسان‌تر می‌شود شبکه‌های اجتماعی به عکاسی آسیب می‌زنند یوتیوب به تأثیرات منفی‌اش بر جامعه اعتراف کرد؛ آیا راه‌حلی هم برای آن دارد؟.